Iznāk “The Big Bluff” versija Kventina Tarantino “The Hateful Eight” skaņu ceļiņam

Raksta attēls - Iznāk “The Big Bluff” versija Kventina Tarantino “The Hateful Eight” skaņu ceļiņam Publicitātes foto

16.12.2015 / Parmuziku.lv

Pašmāju grupa “The Big Bluff” pirmssvētku periodā par prieku visiem amerikāņu režisora Kventina Tarantino (Quentin Tarantino) faniem un mūzikas draugiem publicē jaunu dziesmu – “The H8ful Eight”. Dziesma gan nav daļa no nākamā grupas albuma, bet radīta iedvesmojoties no jaunākā Tarantino vesterna ar tādu pašu nosaukumu, kas plašākai publikai būs pieejams tikai Pirmajos Ziemassvētkos.

“Nav noslēpums, ka mūsu radītajā materiālā, sākot ar mazu promo video un beidzot ar albumu, jūtamas ietekmes arī no Tarantino stila, veida kādā viņš pasniedz savu kino, tāpēc, gaidot jauno vesternu, esam ierakstījuši tādu kā savu versiju tam, kā, šķiet, ir jāskan filmas skaņu celiņam,” stāsta mūziķi.

“The Big Bluff” jaunās dziesmas radio pirmatskaņojums notiks 17. decembrī “Radio SWH” ētera personības Gustava Terzena raidījumā “Dzīvās vakariņas” plkst. 20.00.

Ieraksta skaņu inženieris ir Pēteris Ozols (“Pagrabstudio”) un tas māsterēts Inga Baušķenieka skaņu ierakstu studijā “Bicycle Systems”. Dziesmas vizuālo materiālu veidojusi Alise Podniece.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!