Jānis Šipkēvics kopā ar Aminatu izdod jaunu dziesmu - “Tavi viļņi”

Raksta attēls - Jānis Šipkēvics kopā ar Aminatu izdod jaunu dziesmu - “Tavi viļņi”   Publicitātes foto

24.02.2022

24. februārī publiskots Jāņa Šipkēvica liriku video dziesmai “Tavi viļņi”, kas tapis sadarbībā ar dziedātāju Aminatu.

Jautājot par jauno dziesmu, mūziķis Jānis Šipkēvics stāsta: “Rakstot šo dziesmu, es jau galvā dzirdēju Aminatas balsi. Šī sadarbība ir likumsakarīga, jo līdz šim esam sadarbojušies vairākkārt, kur es esmu bijis vārdu autors Aminatas dziesmām, kā arī mēs abi esam esam izpildījuši viņas dziesmas kopā. “Tavi viļņi” ir pirmais skaņdarbs, kas tapis speciāli mums abiem, un man par to ir milzīgs prieks, jo man šķiet, ka Aminatas balss ir viena no skaistākajām latviešu populārajā mūzikā.”

Aminata: “Es ļoti cienu un apbrīnoju Jāni kā mūziķi un autoru! Mēs jau kādu laiku veiksmīgi sadarbojāmies kopīgi rakstot dziesmas, bet šis beidzot ir “patstāvīgs” projekts, kas radīts mums abiem. Es ļoti priecājos par šī kopdarba rezultātu! Mani ļoti uzrunā šīs dziesmas vēstījums un, manuprāt, šī dziesma ir ļoti skaista!”

Liriku video ir veidojusi māksliniece Ksenija Sundejeva, kas plašākai publikai pazīstama arī kā mūzikas grupas “Tribes of the City” soliste. Ar video autori Jānim Šipkēvicam ir bijusi veiksmīga sadarbība gan savos solo projektos, gan ar grupu “Instrumenti”.

Dziesmas ierakstā piedalījušies mūziķi Miķelis Putniņš, Kārlis Josts, Rūdolfs Dankfelds, Aminata Savadogo un Stīgu kvartets - Līva Plociņa-Janova, Madara Gaile, Ineta Abakuka, Madara Norbūte.

Jau martā tiks izziņoti Jāņa Šipkēvica jubilejas gadam veltīto koncertu datumi, kā arī albums "Apgaismo mani" nāks klajā 2022.gada 29.martā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!