Jauns vārds Latviešu mūzikā! BIG FRIDAY izdod singlu “Two can be”

Raksta attēls - Jauns vārds Latviešu mūzikā! BIG FRIDAY izdod singlu “Two can be” Publicitātes foto

11.04.2020

Likumsakarību vadīti, mūziķi no grupas BIG FRIDAY tieši Lielajā Piektdienā klausītājiem nodod savu pirmo muzikālo veikumu – dziesmu “Two Can Be”. Grupas sastāvā apvienojušies četri jau iepriekš zināmi mūziķi - Mārtiņš Burkevics (basģitāra), Egons Kronbergs (ģitāra), Pēteris Upelnieks (balss, ģitāra) un Edijs Šimiņš (bungas), kuri nejaušu apstākļu sakritību rezultātā nonāca vienā muzikālajā telpā.

Dziesma “Two Can Be” ir muzikālās apvienības BIG FRIDAY pirmais studijas ieraksts un tās autors ir grupas solista Pētera Upelnieka domubiedrs un draugs Justin Black, kurš ir Īrijā dzīvojošs amerikānis, dziesmu autors un producents. Dziesmas mix/master ir veidojis skaņu režisors Edgars Skrāģis. Par jauno dziesmu Pēteris stāsta vairāk: “Dziesma ir par divu sakarību pastāvēšanu kopā. Divu domu, cilvēku, lietu ticību mūžīgai saiknei. Arī divi pretēji viedokļi var izrādīties blakus esami un stiprināt viens otru. Šobrīd mēs vēl varam būt divatā, tāpēc novērtēsim mūsdienu lietu kārtību, mazāk domāsim, vairāk jutīsim un tikai tad darīsim.”

Grupa BIG FRIDAY savu darbību uzsāka pagājušā gada nogalē un nu jau ir aizvadījusi savus pirmos divus koncertus. Neskatoties uz grupas neseno dibināšanas laiku, dalībnieku vidū valda teicama sinerģija, jo visus vieno līdzīgs skatījums uz dzīvi un mūziku. Par nākotnes plāniem grupa pagaidām runā atturīgi, bet ir iecerēts muzicēt gan Latvijā, gan ārpus robežām. Tāpat tuvākajā nākotnē muzikālā apvienība BIG FRIDAY cer izdot savu pirmo studijas albumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!