Jaunums! Sintpopa apvienības "Audience Killers" dziesma "Wildfire"

Raksta attēls - Jaunums! Sintpopa apvienības "Audience Killers" dziesma "Wildfire" Publicitātes foto

08.09.2017 / Parmuziku.lv

Trio, kuru mūzikā jaucas pasaules elpa.

"Audience Killers" ir elektro/sintpopa apvienība no Latvijas. Trio mūzikā jauc pasaules elpu - svaigu un jauneklīgu, un rafinētu pēc aktuālākajām receptēm. Balss, ģitāra, sintezatori un bungas jaucas cold wave, electro-pop, dance-rock, sintpop virpulī, kas klausītāju iekustina kā ierakstā, tā koncertā.

Līdz šim grupa ir izdevusi vairākus veiksmīgus singlus. 2016. gadā "Audience Killers" izdod savu debijas albumu “Floating Islands”, ko atzinīgi novērtējuši gan mūzikas recenzenti, gan arī dažādu mūzikas balvu žūrijas. Albums "Floating Islands" nominēts Latvijas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons" kategorijā “Labākais alternatīvās/indie mūzikas ieraksts”, “Labākais Latvijas albums”, kā arī “Labākais videoklips” ar dziesmu “Sounds Like You”. Albums tika nominēts arī Austras balvai 2016 starp desmit labākajiem pašmāju albumiem. Audience Killers vairākkārtīgi uzstājušies tādos Latvijas festivālos kā “Positivus”, “Summer Sound” u.c. “Tallinn Music Week” (Igaunija), “Vilnius Music Week” (Lietuva), “The Great Escape” (Anglija), “Reeperbahn” (Vācija) u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!