Kaspars Zlidnis dalās ar savu jaunāko dziesmu “No sirds” no dziesmu projekta “Spēka dziesmas”

Raksta attēls - Kaspars Zlidnis dalās ar savu jaunāko dziesmu “No sirds” no dziesmu projekta “Spēka dziesmas” Publicitātes foto

31.01.2020

Dziesma vēstī par būtisko katra cilvēka dzīvē. Lai pēc kā mēs tiektos un lai ko censtos sasniegt, katrs vēlas būt patiesi mīlēts un mīlēt no sirds. Tas ir spēks, kas dod mūsu dzīvei pamatu, piepildījumu un jēgu.

Dziesma tapusi sadarbībā ar draugu un lielisku ģitāristu Uldi Beitiņu. Paldies arī Anrijam Grinbergam, Jānim Zvirgzdiņam un Gintam Solam, kuri katrs ļāva šajā dziesmā ieskanēties arī daļai sevis. 
 
Liels paldies Aleksim Kelmanam no Alekseys Kelmans Videography par šo neizsakāmi skaisto videoklipu, kā arī visiem tiem, kuri šajā stāstā svin un dalās ar savu mīlestību. 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!