Katrīna Dimanta izdod debijas solo albumu “Krāsas”

Raksta attēls - Katrīna Dimanta izdod debijas solo albumu “Krāsas” Publicitātes foto

15.03.2022

Mūziķe Katrīna Dimanta izdod debijas solo albumu "Krāsas" ar vienpadsmit dziesmām, tajā skaitā singliem “Pipars” , "Tu uz mani paskaties", "Baltu sniega ceļu eju".

Albuma idejas sākums datējams ar 2017. gada janvāri, kad, koncertējot Austrālijā, Katrīna sarakstīja dziesmu "Kur mēs mīļi runājam". Albumā iekļauta klausītāju iemīļotās dziesmas “Pipars” jaunā versija, kas ierakstīta vienā piegājienā, un singli "Tu uz mani paskaties", "Baltu sniega ceļu eju".

"Albums ir eklektisks un labi atklāj dažādos veidus, kādos es dziedu, spēlēju un radu mūziku.

Pops, folks, kantrī, reps - albumā ikkatrs varēs atrast vismaz vienu dziesmu, kas būs muzikāls pārsteigums!”  saka Katrīna Dimanta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!