Katrīna Gupalo un Normunds Rutulis satiekas jaunā projektā

Raksta attēls - Katrīna Gupalo un Normunds Rutulis satiekas jaunā projektā Foto: Linda Rutule-Treimane

02.02.2021

Pagājušā gada rudenī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo publicēja savu versiju Raimonda Paula megahitam “Par pēdējo lapu”. Nu šai dziesmai sadarbībā ar Normundu Rutuli jeb N’Works tapusi jauna, dejojamāka versija. Tā lieliski piestāvēs, sagaidot pavasari, kurš šogad tuvojas ar īpašām cerībām.

“Biju ļoti pārsteigta, kad pēkšņi saņēmu ziņu no Normunda Rutuļa. Viņš ir mākslinieks ar titānisku harismu un, kad tikāmies fotosesijā, kas notika vēl pirms stingrāku ierobežojumu pieņemšanas, biju pilnīgi apburta. Līdzīgas sajūtas radīja arī viņa remikss, kas vienu dienu negaidīti iekrita manā Facebook pastkastītē. Ja manā versijā dziesma “Par pēdējo lapu” ir smeldzīga un pat dramatiska, tad Normunds manu balsi integrējis pilnīgi citās – ļoti pozitīvās un pat draiskās – noskaņās,” atklāj Katrīna Gupalo.

N’Works aka Normunds Rutulis: “Vienmēr ir patīkami, ja pirmais remiksa uzmetums izdevies tāds, kas ķermenim liek kustēties un dvēselei lidot. Tā bija arī šoreiz, tāpēc rezultāts ir melodisks un gana ritmisks. Prieks, ka pirmā sadarbība ar Katrīnu ir izdevusies. Ļoti ceru, ka tā patiks deju mūzikas cienītājiem. Turklāt remikss pieejams gan latviešu, gan krievu valodā.”

Remiksu aranžēja, programmēja un miksmaster veidoja N’Works. Tas pieejams lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!