“Sanctimony” pārizdod debijas demo ierakstu diskā

Raksta attēls - “Sanctimony” pārizdod debijas demo ierakstu diskā Publicitātes foto

30.06.2016 / Parmuziku.lv

Divdesmit gadi pagājuši, kopš pašmāju death metal celmlauži “Sanctimony” kāpa uz skatuves ar savu pirmo, pagan / death programmu “When the Sun Was God” (1996).

Atzīmējot šo nozīmīgo jubileju, “Sanctimony” divdesmit gadus veco programmu atjaunos no pirmās dziesmas līdz pēdējai, lai to atskaņotu tikai vienu vienīgu reizi – šovasar festivālā “Zobens un Lemess” , sestdien, 9. jūlijā, Lonē!

Unikāls un ekskluzīvs koncerts, kurā “Sanctimony” pagātnes skanējums sastapsies ar šodienas prasmēm un iespējām.

Albums, kas izdots tikai kasetes formātā 1996. gadā, piedzīvojis arī pārizdevumu diska formātā. Remāsterētā versijā, saglabājot tā laika skanējumu un vizuālo noformējumu.

Albums jau pieejams mūzikas straumēšanas vietnēs Itunes, Deezer, Spotify, savukārt diska formātā tas būs pieejams no 4. jūlija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!