Konkursam Supermikrofons izpildītāji var pieteikties līdz 15. martam!

Raksta attēls - Konkursam Supermikrofons izpildītāji var pieteikties līdz 15. martam! Foto: Māris Milgravis

29.02.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas mūzikas ierakstu kompānija “Mikrofona ieraksti”, atzīmējot savus 20 gadus Latvijas mūzikas tirgū, nolēmusi rīkot vērienīgu visas Latvijas jauno talantu konkursu “SuperMikrofons”. Pieteikšanās līdz 15. martam.

Guntars Račs: “Ar Elitu Mīlgrāvi ilgi domājām, kā vislabāk atzīmēt savas kompānijas lielo jubileju. Sapratām, ka nepietiks tikai ar atskaiti par padarīto, lai gan būs arī tāda, Arēnas lielkoncertā, 9. novembrī, kad uzstāsies visas lielākās latviešu mūzikas zvaigznes, ar kurām esam šajos gados strādājuši. Taču mums gribējās dot iespēju jauniem vārdiem, tāpēc nolēmām uzrīkot “SuperMikrofonu”, ar mērķi atrast jaunus talantus, kuriem jau tajā pašā vakarā būs iespēja uzstāties uz vienas skatuves ar pazīstamiem vārdiem.

Vairākus gadus esmu bijis dažādās žūrijās un redzu, ka daudzi konkursu dalībnieki tagad kļūst par īstām zvaigznēm. Vai tas būtu Dons vai Aija Andrejeva. Konkursos veiksmīgi piedalījusies arī Prāta vētra, Marija Naumova, Musiqq un Lauris Reiniks. Es pats esmu piedalījies LTV konkursā “Ko tu proti?” un uzvarējis. Es zinu, kādu stimulu tas dod un cik retas ir šādas iespējas, tāpēc iesaku to izmantot katram, kurš vēlas sevi apliecināt plašākas publikas priekšā un saņemt novērtējumu.”

Konkurss un pazīstamu zvaigžņu koncerts notiks aprīlī un maijā lielākajās Latvijas pilsētās: 15.04. – Ventspilī, „Jūras vārti”, 16.04. – Madonas kultūras namā, 17.04. – Liepājā, Rožu zālē, 29.04. – Jelgavas  kultūras namā, 30.04. – Rēzeknē, koncertzālē “Gors”, 05.05. – Cēsīs Vidzemes koncertzālē, 08.05. – Valmieras kultūras namā un tagad arī Rīgā, 15. maijā, kas būs visas šīs koncertu sērijas noslēguma pasākums un kura laikā notiks gan Rīgas uzvarētāja noteikšana, gan visa konkursa uzvarētāja paziņošana. Uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu jubilejas lielkoncertā, Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā.

Pasākuma pirmajā daļā notiks jauno talantu priekšnesumu vērtēšana, un to veiks žūrija, kurā darbosies Olga Rajecka, Aija Andrejeva, kompānijas MicRec dibinātāji Elita Mīlgrāve, Guntars Račs un citi savas jomas profesionāļi. Koncertu un konkursu vadīs Lauris Reiniks, kurš kopā ar žūrijas dalībniekiem un pieaicinātajām zvaigznēm, sniegs krāšņu priekšnesumu koncerta otrajā daļā.

Dalībnieku pieteikšanās līdz 15. martam! Uz Rīgas konkursu - pieteikšanās līdz 1. aprīlim.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!