“Kreisais Krasts” reperi R2RS un Krūmiņš izdod singlu “Laiks vīriem”

Raksta attēls - “Kreisais Krasts” reperi R2RS un Krūmiņš izdod singlu “Laiks vīriem” Publicitātes foto

27.04.2022

Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” biedri R2RS (Artūrs Strēlnieks) un Misters Krūmiņš (Jānis Krūmiņš) izdod kopdziesmu “Laiks Vīriem”, kas pretēji nosaukumā sagaidāmajam veltīta mīlestības tematikai. Ikdienā R2RS ir NBS karavīrs, tādēļ likumsakarīgi, ka līdz šim izdotās dziesmas veltītas Latvijai un patriotismam. Neierasti jaunajā dziesmā “Laiks Vīriem” atklājas personiska jūtu pasaule un videoklipā atspoguļots autora ģimenes stāsts.

“Dziesma aizved attiecību ceļojumā, pastāsta par savstarpējo sapratni, bez kuras diemžēl šajos sarežģītajos laikos būtu grūti izdzīvot. “Laiks Vīriem” simbolizē to, ka vīriešiem arī ir jūtas, tām drīkst ļauties, no tām nav jākautrējas, un tās vajag sniegt savām mīļajām dzīves sievietēm,” stāsta R2RS.

Šī ir pirmā reize, kad R2RS pats veidojis dziesmas konceptu. Viņš ir gan dziesmas pantu, gan piedziedājuma vārdu autors. Ar dažādiem ieteikumiem un atbalstu dziesmas tapšanā palīdzēja “Kreisā Krasta” biedri. Ierakstu veicis Punkts uz I, pēcapstrādi Kaizers, bīta aranžiju veidojis Trakamelodija (elektroniskās bungas), balss - Misters Krūmiņš. “Laiks vīriem” mūzikas autors ir Pauls Arnicāns, kas iespēlējis arī ģitāru, savukārt basu piespēlēja Roberts Rasa.

Videoklipa veidotāji un idejas autori ir radošā komanda “TimelessR.”, kuras sastāvā ir “Kreisā Krasta” reperis Kārlis Pauls Šēnhofs (E.V.), fotogrāfe un grafiskā dizainere Katrīna Megija Deičmane (Megi), filmētāja un profesionāla dejotāja Alise Diure (ALCE). Komandai šis bija pirmais video projekts, kas veidots kādam ārpus pašu sastāva. “Ņemot vērā to, ka neviens neesam ne režisori, ne producenti, ne arī profesionāli scenāriju rakstītāji, šis bija liels izaicinājums, kuru ambiciozi un ar stipru gribasspēku pieņēmām. Esam priecīgi par paveikto darbu, kā arī iespēju, ko mums deva Artūrs (R2RS),” stāsta reperis E.V., “TimelessR.” aizsācējs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!