“Kristine Praulina & Soulful Crew” izdod singlu “Groove With Me"

Raksta attēls - “Kristine Praulina & Soulful Crew” izdod singlu “Groove With Me" Publicitātes foto

05.10.2020

Grupa “Kristine Praulina & Soulful Crew” klausītājiem nodod singlu “Groove With Me” un dziesmas lirikas video no nākamā gada pavasarī gaidāmā debijas albuma "Textures" jeb "Tekstūras". Dziesma no šodienas ir dzirdama visās populārākajās straumēšanas vietnēs.

“Groove With Me” ir viena no nesenāk tapušajām “Kristine Praulika nesošo, kustinošo grūva tekstūru jeb nokrāsu un stāsta par vienu no mūzikas pamatfunkcijām - vienot, iekustināt un tuvināt cilvēkus, atraisīt atmosfēru, ļaujoties ritmiem un mūzikas plūdumam. 

Dziesmas vizuālo stāstu lirikas video ietērpusi talantīgā dziedātāja un audio vizuālā māksliniece Madara Dzintara, par kuru plašāk stāsta grupas soliste Kristīne: "Madara ir grupas draugs un lielisks cilvēks, kas uzreiz uztvēra dziesmas noskaņu uz vēstījumu, tāpēc esam priecīgi par šo skaisto sadarbību." 

 

Grupas “Kristine Praulina & Soulful Crew” dalībnieku ceļi krustojās jau 2018. gadā. Tās muzikālo skanējumu, ko raksturo sulīgi ritmi, harmonijas un krāsaina muzikālā ekspresija, kas mijas ar intīmu dziesminieku noskaņu, kopš grupas dibināšanas veido un stāsta pianists Toms Mikāls, ģitārists Jānis Kalniņš, basģitārists Valters Sprūdžs un bundzinieks Kaspars Kurdeko, kuru papildina dziedātājas Kristīnes Prauliņas balss. Gadu pēc grupas dibināšanas tā sevi muzikāli  pieteica ar savu pirmo minialbumu “A Warmer October”, pēc kura sekoja daži singli.  Taču 2020. gada pavasarī grupa stāstīs savu mūzikālo vēstījumu pilnmetrāžas albumā "Textures".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!