Kristīne Prauliņa un grupa “The Soulful Crew” izdod singlu “Change of Perspective” no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Kristīne Prauliņa un grupa “The Soulful Crew” izdod singlu “Change of Perspective” no gaidāmā albuma Publicitātes foto

04.04.2023

Dziedātāja Kristīne Prauliņa ar grupu “The Soulful Crew” izdod singlu “Change of Perspective” un dziesmas video, piesakot savu pirmo pilnmetrāžas albumu “Textures”, kas pie klausītājiem nonāks 20. aprīlī.

"Change of Perspective" ir otrais vēstnesis no 20. aprīlī gaidāmā pilnmerāžas studijas albuma “Textures”. “Dziesma stāsta par dienām, kurās grūti ieraudzīt skaistumu un jēgu, bet tieši labā meklējumi un izvēle skatīties gan uz sevi, gan uz apkārtējo pasauli caur ticību un perspektīvas sajūtu, mūs definē vairāk par jeb ko citu. Šī man ir ļoti mīļa dziesma, ko rakstīju grūtā dienā, saulei spīdot.”: par jauno singlu stāsta Kristīne Prauliņa.

Ierakstā piedalījies Kristīnes Prauliņas veidots oriģinālmūzikas sastāvs - grupa “The Soulful Crew”, kurā muzicē taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basists Valters Sprūdžs, ģitārists Jānis Kalniņš, bundzinieks - Kaspars Kurdeko, un, protams, dzied pati Kristīne.

Singlam “Change of Perspective” tapusi īpaša video versija, sadarbībā ar radošo apvienību “Colortime”. Video klipa režisors un videogrāfs ir Reinis Janulis.

Singls “Change of Perspective”, kā arī gaidāmais albums “Textures” ierakstīts “Mint Music Studio” Rīgā un tā ieraksta un miksa inženieris ir Toms Lisments, bet albuma skaņas masteru veicis Zino Mikorey Berlīnē. Albumā būs iekļautas 10 oriģināldziesmas angļu valodā, kuru autori ir dziedātāja Kristīne Prauliņa un basits Valters Sprūdžs.

Albums “Textrures” pie klausītājiem nonāks 20. aprīlī visās lielākajās straumēšanas vietnēs, kā arī savu pirmatskaņojumu piedzīvos prezentācijas koncertā Rīgā “K.K. fon Stricka villā” tieši albuma izdošanas dienā

“The Soulful Crew” izpilda oriģinālmūziku angļu un latviešu valodā soul, blues, R&B, gospel, kā arī singer / songwriter mūzikas stilistikā. Grupas skanējums variē no intīmi trausliem dziesminieku motīviem, līdz pilnskanīgai, plašai soul mūzikas ekspresijai, atskaņojot gan melodiskas, liriskas dziesmas mazākā instrumentalizācijā, gan pilnskanīga grūva mūzika.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!