Latvieši - balsotāju tauta. Šoreiz jābalso par mūsu mūziķiem!

Raksta attēls - Latvieši - balsotāju tauta. Šoreiz jābalso par mūsu mūziķiem! Foto: Publicitātes foto

16.04.2015 / Parmuziku.lv

Atceroties to, cik labi Zemgum Girgensonam klājās, kad par viņu sāka balsot ikviens Latvijas fans, nav ne mazāko šaubu, ka arī grupai Flame & The Rolltones varam palīdzēt triumfēt starptautiskā balsojumā!

Pašmāju grupas Flame & The Rolltones skaņdarbs Crying For You ir izpelnījies ievērību no prestižā International Songwriting Competition konkursa žūrijas, vairāk nekā 18000 skaņdarbu konkurencē iekļūstot starp labākajiem 300. Šīs 300 šobrīd ir sadalītas 68 kategorijās, kurās sacenšas par uzvaru, kā arī daļu no 150000 ASV dolāru balvu fonda un virknes citu balvu.

ISC jau 14 gadus ir pasaulē prestižākās dziesmu komponēšanas sacensības, gan, pateicoties iespaidīgajam balvu fondam, gan arī konkursa žūrijai. Tajā ietilpst 32 mūziķi un 34 mūzikas biznesa pārstāvji. Kā slavenākos komitejas locekļus varētu minēt grupas Bastille un Keane, zviedru dīdžeju Avicii, dziedātāju Natašu Bedingfildu (Natasha Bedingfield), ierakstu komāniju Warner Bros. Records, Atlantic Records, Electra Records un Virgin Records prezidentus, un vēl citas prominentas personas.

Flame & The Rolltones pretendē uz uzvaru divās kategorijās - Americana, kur uzvarētāju noteiks žūrija, kā arī Tautas balsojumā, kurā no visām 300 nominētajām tiks kronēta publikas atbalstītākā kompozīcija. Savu balsi par mūsējiem vari atdot šeit, katru dienu nobalsojot vienu reizi. Balsojums noslēgsies 23. aprīlī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!