“Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) kopsapulce ievēl jaunu biedrības padomi!

Raksta attēls - “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) kopsapulce ievēl jaunu biedrības padomi!

30.10.2020

28.oktobrī norisinājās biedrības “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) kopsapulce, kurā starp vairākiem citiem dienas kārtības jautājumiem tika ievēlēta jaunā biedrības padome.

Biedrības Padome sastāv no 8 Padomes locekļiem, kuru skaitā ietilpst Padomes priekšsēdētājs. Lai nodrošinātu visu biedru interešu un tiesību pārstāvēšanu Padomē, locekļi tiek izvirzīti un ievēlēti sekojoši: 4 Padomes locekļus izvirza un ievēl producenti un 4 Padomes locekļus izvirza un ievēl izpildītāji.

Par padomes locekļiem no izpildītāju vidus tika ievēlēti - mūziķis Kārlis Auzāns, Kārlis Būmeisters, Rūdolfs Budze un Gints Stankevičs, no producentu vidus - SIA “Mikrofona ieraksti” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve, SIA "Every Little Thing" valdes locekle Guna Zučika, Agnese Cimuška-Rekke un Petri Mannonen “Universal Music Group” pilnvarotais pārstāvis Baltijas valstīs.

No jauna tika ievēlēta arī Revīzijas komiteja, kuras sastāvs ir: Katrīna Dimanta, Inese Saulāja-Dobele un Arnis Veisbārdis.

Plānots, ka jaunais padomes sastāvs varētu tikties uz Padomes pirmo sēdi tuvākā mēneša laikā, kad Padomei ir jāievēl priekšsēdētājs, kuru saskaņā ar biedrības statūtiem šogad ievēl no producentu vidus.

LaIPA mērķis ir veidot sabiedrības izpratni par mūzikas vērtību, lai nodrošinātu taisnīgas atlīdzības iekasēšanu tiesību īpašniekiem - kas tiek izmaksāta pēc iespējas precīzāk, ātrāk un par iespējami viszemāko apkalpošanas cenu.

Mūsu pārliecība ir mūzika, uzticība klientiem un tiesību īpašniekiem. Mūsu vienotais komandas gars palīdz mums panākt lielāku darbību efektivitāti! Mēs attīstāmies elastīgi, paredzot tehnoloģiju izaugsmi, likumdošanas izmaiņas un attīstību mūzikas industrijā kopumā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!