Lauris Valters izdod dziesmu “Sirds kā bākuguns” no novembra beigās gaidāmā ziemas albuma

Raksta attēls - Lauris Valters izdod dziesmu “Sirds kā bākuguns” no novembra beigās gaidāmā ziemas albuma Publicitātes foto

29.10.2020

Dziedātājs un komponists Lauris Valters piedāvā savu jaunāko singlu un tā video “Sirds kā bākuguns” no sava gaidāmā ziemas noskaņu un Ziemassvētku dziesmu albuma, kas saules gaismu ieraudzīs novembra izskaņā.

Pats dziesmas autors un izpildītājs saka tā: “Šis laiks ikvienam no mums ir pārbaudījumiem un izaicinājumiem piepildīts, bet vienmēr vajag atcerēties, ka mēs esam viens otram līdzās, varam atbalstīt, uzmundrināt un dot to dvēselisko gaišumu. Tas attiecināms gan uz pašiem tuvākajiem, gan ikvienu, kuru savā dzīves ceļā sastopam. Šajā gada tumšakajā laikā mēs viens otram esam kā saules, kas siltumu dodam!”

Dziesmas “Sirds kā bākuguns” mūzikas producents un skaņu režisors ir L.Valtera domubiedrs Reinis Briģis, savukārt video tapšanā piedalījās Linda un Mārtiņš Zaķi un to veidoja Kristaps Selga, producente Anda Lagzdiņa.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!