Muzikālais projekts “Polar Pilots” iepazīstina ar jaunu dziesmu “Planēta : Rudens”

Raksta attēls - Muzikālais projekts “Polar Pilots” iepazīstina ar jaunu dziesmu “Planēta : Rudens” Publicitātes foto

04.10.2022

Mūziķi Lauris Valters un Reinis Briģis, kuri darbojas kopā kā projekts Polar Pilots, piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu “Planēta : Rudens”.

Paši mūziķi par kompozīciju izsakās tā : ”Planēta : Rudens – tā ir svaiga dzestruma planēta. Tā ir planēta, kur saduras krāsas un pelēcīgums. Tā ir tā īpašā pasaule, uz kuras jūties gan dzīvs, gan nostaļģisks par ātri paskrējušo laiku. Rudens planētā pelēku dienu nav – tā mirdz vienmēr.”

Polar Pilots sevi pieteica pirms trim gadiem un līdz šim izdevuši vairākus veiksmīgus singlus: “Tam ir jābūt tepat”, “1984”, “Ceļojums tāls” un šī gada sākumā kompozīciju “Pēdējā deja”. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!