Lauris Valters izdod dziesmu un video “Šeit un tagad”

Raksta attēls - Lauris Valters izdod dziesmu un video “Šeit un tagad” Publicitātes foto

08.07.2021

Komponists un dziedātājs Lauris Valters klausītājus iepazīstina ar jaunu, enerģisku un vasarīgu kompozīciju “Šeit un tagad”. Veidojot videoklipu mūziķis ir sadarbojies ar deju kolektīvu "Līdums".

Dziesmas autors saka tā :”Šis ir lielu izaicinājumu laiks ikvienam no mums, bet tikai ar gaišu skatu, optimismu un atbalstot, uzmundrinot vienam otru mēs varam doties tālāk. Jā, var domāt par to, kā bija, un sapņot par to, kā būs, bet mēs esam tieši šeit un tagad, tas ir brīdis, kurā mums ir jādara kopā, jādzīvo no sirds! Un vēl man ir patiess prieks par skaisto sadarbību video tapšanā ar jauniešu deju kolektīvu “Līdums” un vadītājiem Arvilu un Ivetu!”

Deju kolektīva “Līdums” vadītājs Arvils Noviks par sadarbību video klipa tapšanā :” Mūs un dejotājus uzrunāja Laura dziesmas vārdi, mūsuprāt, tie atspoguļo pašreizējo situāciju sabiedrībā – ilgas pēc parastas ikdienas, atgūt zaudēto laiku. Darbs pie videoklipa bija kā aizraujošs ceļojums, kā atkal satikšanās un kopā būšana. Nenoliedzami, tas nebija viegls darbs, cerams, ka skatītāji, klausītāji saredzēs un sadzirdēs mūsu vēstījumu!”

Dziesmas mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, video klipa horeogrāfiju veidoja Arvils Noviks, režija un scenārijs Iveta Janševska un A.Noviks, video klipu filmēja un montēja Andis Sipjāgins.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!