Lauris Valters izdod šūpuļdziesmu albumu “Guliet, mazie!”

Raksta attēls - Lauris Valters izdod šūpuļdziesmu albumu “Guliet, mazie!” Publicitātes foto

15.10.2020

14. oktobrī ar pasākumu ģimenes un draugu lokā LBBF attīstības un rotaļu centrā “Augstāk par zemi” Rīgā tika prezentēts dziedātāja un komponista Laura Valtera šūpuļdziesmu albums “Guliet, mazie!”

Kopumā albumā ir 10 jaukas, gaišas un nomierinošas kompozīcijas, gan paša L.Valtera komponētas, gan viņa tēva Egona Valtera dziesmas ar dzejnieku vārdiem, piemēram, Ojāra Vācieša, Klāva Elsberga, Vitauta Ļūdēna.

Pats Lauris saka : “Esmu patiešām priecīgs un pateicīgs, ka ir iznācis šūpuļdziesmu albums. Miegs bērniem un ikvienam no mums ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, un mierīgi sagatavoties šim mirklim noteikti palīdz gaišskanīga mūzika. Vēlos pateikties visiem, kuri ir palīdzējuši “Guliet, mazie!” veidošanā. Liels paldies manam tētim Egonam, kurš līdz ar manu piedzimšanu sāka rakstīt dziesmas bērniem, jā, arī šūpuļdziesmas. Savukārt es pats pirmās šūpuļdziesmas sarakstīju saviem mīļajiem bērniem Annai un Gabrielam, paldies viņiem par to, ka radīja manī sajūtu – dziedāt šūpuļdziesmas pirms miega ir svēts mirklis.”


Pie albuma aranžijām un ieraksta kopā ar Lauri darbojās lieliskais pianists Jānis Miltiņš, par albuma skaņas apstrādi rūpējās Reinis Briģis. Savukārt “Guliet, mazie!” brīnišķīgo ilustrāciju autore ir Anna Podniece.

Albums no šīs nedēļas ir pieejams “Latvijas Pērles” veikalos, “Garšas pieturā” Lielvārdē un “Bodnīcā” Brocēnos. Drīzumā albums būs klausāms arī Spotify un Youtube.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!