Izrādās, Demijas Lovato un Charli XCX šī gada hitus sarakstījis latviešu izcelsmes mūziķis. Iepazīsti - Lauv!

Raksta attēls - Izrādās, Demijas Lovato un Charli XCX šī gada hitus sarakstījis latviešu izcelsmes mūziķis. Iepazīsti - Lauv! Ekrānšāviņš no intervijas

26.09.2017 / Parmuziku.lv

Nav šaubu - šobrīd slavenākais latviešu izcelsmes popmūziķis!

Tās reizes, kad Latvijas vārds izskan pasaulē, ir patīkamas ikvienam latvietim - šoreiz mūsu vārds, kaut arī mazliet, tomēr izskanējis arī populārās mūzikas pasaulē, pateicoties mūziķim un producentam Lauv no ASV. 

Lauv jeb īstajā vārdā Ari Staprāns Lefs (Ari Stapran Leff), kā izrādās, savu skatuves vārdu aizguvis no latviešu vārda "lauva" - turklāt, ne tāpat vien. Viņa vecvecāki un mamma ir latvieši, savas vasaras viņš pavadījis vectēvam piederošajā vasaras mājā, Jūrmalā - kā mūziķis stāsta radio Pieci.lv intervijā ar Tomu Grēviņu, Latvijā viņš bijis vismaz piecpadsmit reizes un labprāt šeit atgriežas.

2015. gadā Lauv izdevis savu pirmo minialbumu "Lost in the Light", pēc tam uzsākot darbu pie dziesmu rakstīšanas un producēšanas citiem mūziķiem, no kurām nozīmīgākais hits ir Demijas Lovato un dīdžeju apvienības "Cheat Codes" kopdarbs "No Promises". Savukārt nākamais ievērojamais notikums būs došanās Āzijas koncerttūrā kopā ar Edu Šīranu. 

Kā Lauv kļuva slavens, kā tapa Demijas Lovato un Cheat Codes hits "No Promises", kādas ir pirmās atmiņas par Latviju un kas Lauv vislabāk patīk Latvijā? Uzzini, noskatoties Latvijas Radio 5 - Pieci.lv video interviju ar talantīgo mūziķi!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!