Makšķerē atbildīgi un klausies virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” dziesmu "Zivis"

Raksta attēls - Makšķerē atbildīgi un klausies virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” dziesmu "Zivis" Publicitātes foto

08.11.2016 / Parmuziku.lv

Brīdī, kad aizsalsts ūdenskrātuves un makšķernieks kļūst par zemledus makšķernieku, Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” piedāvā pirmo vientuļnieku jeb singlu "Zivis" no 2. decembrī gaidāmā debijas albuma "Best OFF".

 

Dziesma “Zivis” ir veltījums visiem, kam tuva makšķerēšana un visām, kam tuvi makšķernieki.

 

Un atceries, savu zivi nedzird! Makšķerē atbildīgi!

uzsver apvienības vokāli-garīgais līderis Kristians Kareļins.

Gaidāmajā albumā “Best OFF” iekļautās kompozīcijas ir tik pat dažādas kā paši grupas dalībnieki - īsi, gari, ironiski, romantiski, latviski un krieviski, nedaudz arī angliski.

“Gapoljeri” saviem klausītājiem bija publiski solijuši izdot albumu 2018. gadā, bet, kā jau ierasts, solīts makā nekrīt! Jau 2016. gada 2. decembrī klubā “Melnā piektdiena” norisināsies “Gapoljeri” debijas albuma “Best OFF” prezentācijas koncerts/tracis kopā ar apvienības ilggadējo draugu komiķi Rūdolfu Kugrēnu un īpašajiem viesiem "Kapelmeistars GROUP". Ieeja pasākumā no plkst. 20:00, maksa 3 Eur.

Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra). Gapoljeri katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām.

“Gapoljeru” pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Plašāku atpazīstamību apvienība ieguva piedaloties festivālā "Bildes 2010" un teātra gada balvas apbalvošanas ceremonijā "Spēlmaņu nakts 2010". 2014. gada rudenī “Gapoljeri” nodeva klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija”. Savas pastāvēšanas laikā "Gapoljeri" uzstājušies gandrīz visos klubos, festivālos, "Eirodziesma 2014" atlasē kā viesi, kultūras vasarnīcā ‘’Esplanāde 2014’’, radījuši mūsdienu kultūras foruma"Baltā nakts" himnu... Patiesībā, ko tik viņi nav darījuši...

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!