Māra Šverna un Madaras Gruntmanes dziesma “Tā mīlestība”

Raksta attēls - Māra Šverna un Madaras Gruntmanes dziesma “Tā mīlestība” Publicitātes foto

06.04.2019 / Parmuziku.lv

Jaunā radošā tandēmā apvienojušies mūziķis Māris Šverns un dzejniece Madara Gruntmane, šonedēļ klausītājiem piedāvājot pirmo dziesmu “Tā mīlestība” no topošā skaņu ierakstu albuma “Sinhronais tulkojums”.

Dziesmas mūzikas autors un izpildītājs ir Māris Šverns, bet tekstuālo saturu veido Madaras Gruntmanes dzejolis no krājuma “Narkozes”.

“Paradoksālā kārtā Madaras Gruntmanes dzejoļi man stāsta par mani pašu. Par to, ka savā būtībā gribu būt nevis klejotājs, bet gan svētceļnieks, kurš ir izredzēts ieiet Templī, pirms tam noaujot kājas un izslieto galvu savu atsedzot. Šai reizei pirmā no deviņām dziesmām – “Tā mīlestība”,” sadarbību paskaidro dziesmu mūzikas autors un izpildītājs Māris Šverns.

Grupas “Baložu pilni pagalmi” mūziķa un dzejnieces sadarbības ietvaros pavisam tapušas deviņas jaunas dziesmas, kas jūnija pirmajā pusē nonāks pie klausītājiem skaņu ierakstu albuma formātā. Tā nosaukums “Sinhronais tulkojums” trāpīgi ilustrē Šverna un Gruntmanes sadarbību, cenšoties mūzikā tiešā veidā atdzīvināt dzejas emocijas un noskaņas.

Visas topošā albuma dziesmas tapušas ar Madaras Gruntmanes vārdiem, izmantojot dzejoļus no izdevniecības “Neputns” paspārnē laistajiem dzejoļu krājumiem “Narkozes” un “Dzērājmeitiņa”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!