MARTA izdod albumu un publicē dziesmu ar Intaru Busuli

Raksta attēls - MARTA izdod albumu un publicē dziesmu ar Intaru Busuli Publicitātes foto

28.10.2020

Trešdien, 28. oktobrī, dziedātāja MARTA (Marta Grigale) laiž klajā savu pirmo pilnmetrāžas albumu “Lietas, kas notiek manā galvā”, kurā iekļautas 9 dziesmas latviešu valodā. Vienlaikus klausītājiem tiek nodots singls “Pasaule pagaidīs”, kas tapis kopā ar Intaru Busuli.

“Tas ir par drosmi - drosmi būt man pašai, drosmi būt atklātai, drosmi pateikt īstos “jā” un īstos “nē”. Manā galvā allaž ir bijis ļoti daudz jautājumu. Strādājot pie albuma, esmu meklējusi uz tiem atbildes, cenšoties būt maksimāli godīga gan pret klausītājiem, gan pati pret sevi,” par albumu stāsta MARTA.

 

Albumā iekļauti seši vēl nedzirdēti ieraksti, tostarp duets ar Intaru Busuli (“Pasaule pagaidīs”), kā arī grupas “bet bet” dziesmas “Pieklauvē” kaverversija līdzās trim jau iepriekš izdotajiem singliem (“Drāma, “Atkal tu”, “Tu neesi viss”). Turklāt kompozīciju sarakstu papildina arī neliela Martas meitas Grētas improvizācija.

Albuma producēšanā piedalījies gan elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks (“Pieklauvē”, “Supermeitene”), gan mūziķis Dmitrijs Tarasovs (“Pasaule pagaidīs”), taču lielāko daļu dziesmu producēšanas, balss ierakstu, kā arī miksēšanas un māsterēšanas darbu veicis DJ Rudd. “Pirmie albumi vienmēr ir īpaši. Man ir prieks, ka varēju būt daļa no šī albuma un vērot Martas izaugsmi gan kā dziesmu autorei, gan izpildītājai,” atzīst producents.

Albums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu un ir pieejams izplatītākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, Apple Music, YouTube u.c.).

 

“Lietas, kas notiek manā galvā” prezentācija notiks 28. oktobrī, 19:00, t/c “Galerija Centrs ” 1. stāvā. Sēdvietas ierobežotā daudzumā pieejamas, veicot rezervāciju info centrā (tel.nr. 67018018).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!