Mārtiņš Ruskis publicē pirmo dziesmu no gaidāmā Raimonda Paula dziesmu albuma

Raksta attēls - Mārtiņš Ruskis publicē pirmo dziesmu no gaidāmā Raimonda Paula dziesmu albuma Publicitātes foto

12.08.2019

Dziedātājs un radio raidījumu vadītājs Mārtiņš Ruskis publicē savu pirmo dziesmu no rudenī gaidāmā dziesmu albuma, kurā būs iekļautas jaunas Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmas, kā arī abu autoru, agrāk publicētu, skaņdarbu jaunas versijas

Mārtiņš Ruskis: “Esmu priecīgs par doto iespēju ieskaņot jaunas Maestro dziesmas ar Guntara vārdiem un vēl vairāk priecājos, ka tas viss pārtaps albumā. Pirmoreiz tik ļoti gaidu rudeni. Manuprāt, pirmais albuma vēstnesis "Laime ir akla" ir ļoti viegli uztverama dziesma, kas ātri atradīs ceļu pie sava klausītāja. Esmu to jau izpildījis dažādos koncertos, kur tā vienmēr tiek uzņemta ar pozitīvām emocijām.”

Dziesmas “Laime ir akla” ierakstā piedalās “Radio trio” dziedātājas, kuras ieskaņojušas papildus balsis.  Videoklipu veidojis pieredzējušais video producents Kaspars Kambars, kuram asistējusi Ieva Biteniece. Dziesmas studijā “Factory Sounds Studio” producē Gints Stankevičs.

Dziesmu vārdu autors un izdevējs Guntars Račs: “Priecājos par Maestro lēmumu izveidot jaunu dziesmu programmu Mārtiņam, ar kuru esam pazīstami jau no Okartes skatuves šova laikiem, kad man viņš bija jāvērtē. Jau tad ar Maestro vienu savu  dziesmu  uzticējām izpildīt tieši viņam. Patīk viņa vīrišķigais un skanīgais balss tembrs. Tas ir retums mūsu dienās. Liels retums. Tāpēc nolēmu Mārtiņu uzaicināt uz savu autorvakakaru “Dzintaru koncertzālē” 22. augustā, plkst. 19.00 un lūgšu nodziedāt kaut ko no jaunā repertuāra. Tiekamies!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!