Raimonds Pauls pievēršas rokmūzikai un velta dziesmu dzejniekiem

Raksta attēls - Raimonds Pauls pievēršas rokmūzikai un velta dziesmu dzejniekiem

09.09.2020

Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesma “Veltījums dzejniekiem” ir pateicība tiem, kuri cauri laiku laikiem palīdzējuši uzturēt latvisku garu un spēcinājuši mūs grūtos brīžos.

Raimonds Pauls: “Dziesmas pamatā ir Petera vārdi. Dzejolī dzejnieku uzskaitījums bija garāks, bet dziesmā visus iekļaut neizdevās. Tad tā dziesma būtu bezgala gara. Bet par sadarbību ar Buķeli, esmu ļoti gandarīts.”

Buks: “Tas ir fantastisks piedzīvojums un pieredze. Kaut kādā ziņā tāds kā sapņa piepildījums. Ļoti ceru, ka mūsu sadarbība vēl turpināsies.”

Jauno dziesmu Maestro uzticējis izpildīt šī brīža grupas “Līvi” solistam Bukam (Jānis Buķelis), kurš, ne mirkli neminstinoties, tam piekritis. Tāpēc nav jābrīnās, ka šīs sadarbības rezultātā, radusies viena no “roķīgākajām” Maestro Paula dziesmām pēdējā laikā. Lai rezultāts būtu vēl labāks, dziesmas aranžētājs un studijas producents Gints Stankevičs talkā aicinājis arī Ivo Fomina grupas ģitāristu Robertu Dinteru, kurš iespēlējis ģitāras partijas.

Dziesmas videoklipu iniciēja kompānija MicRec, aicinot talkā pieredzējušo video producenti Artu Janemani. Pēdējā gada laikā Arta bija atteikusi visiem, jo pašlaik auklē dvīnīšus, kas paņem visu laiku un uzmanību, bet pēc dziesmas noklausīšanās, nespēja atteikt un aicināja talkā arī operatoru Mārtiņu Nagli. Filmēšanas notika jaunajā Dziesmusvētku estrādē Mežaparkā, kā arī Ziemeļu fortos Liepājā, kas dziesmas video piešķir nepieciešamo skarbumu un reizē arī plašumu. Neizpalika arī Liepājai raksturīgie vēji.

 

Maestro un Buks ir gandarīti par rezultātu un neizslēdz arī tālāku sadarbību, ierakstot kādu jaunu dziesmu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!