Prauliņas, Paula un Rača "Kontrasti" vieno

Raksta attēls - Prauliņas, Paula un Rača "Kontrasti" vieno R.Pauls, K.Prauliņa, G.Račs. Foto: Ritvars Stankevičs

30.05.2018 / Parmuziku.lv

28. maijā Rīgas Latviešu Biedrības namā norisinājās jaunās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas jaunā albuma “Kontrasti” atvēršanas svinības. Pasākumu kuplināja visu albuma dziesmu mūzikas autors Maestro Raimonds Pauls, kurš kopīgi ar Kristīni un mūziķiem atskaņoja vairākas dziesmas no jaunā albuma.

Albums “Kontrasti” ir ierakstīts kopā ar “Latvijas Radio bigbendu”. Visu dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, bet visu dziesmu vārdu autors ir Guntars Račs, kurš svinībās bija uzņēmies vakara vadītāja lomu. Šāds autoru tandēms jau reiz strādāja arī pie Kristīnes pirmā ierakstu albuma “Melns ar baltu”, kurš nāca klajā 2014. gadā un tika nominēts “Zelta Mikrofons” balvai. Jaunā albuma dziesmas aranžējis bigbenda pianists Viktors Ritovs.

Pasākumu “Māmuļā” apmeklēja albuma radošā grupa, bigbenda mūziķi, radio un preses pārstāvji, Kristīnes un Maestro paziņas. Par ziediem parūpējās, un dāvanas katram pasākuma dalībniekam sarūpēja albuma ģenerālsponsori - nākotnes zaļo tehnoloģiju uzņēmums “Organiq”, kuram ar Maestro Paulu jau izveidojusies pastāvīga sadarbība, jo uzņēmums vēl šogad atbalstīja arī Maestro albuma “Kad tu ej pie bitēm” izdošanu. Prezentācijas noslēgumā klātesošos ar gardām konfektēm cienāja saldumu fabrika “Laima”.

Par godu jaunā albuma klajā nākšanai, plānota arī koncertu sērija rudenī, kurā šī programma izskanēs 24. septembrī Rīgā, VEF kultūras pilī, 7. oktobrī Cēsīs, 10. oktobrī Liepājā un 14. oktobrī Rēzeknē. Biļetes nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!