MmD atgriežas ar diviem singliem.

Raksta attēls - MmD atgriežas ar diviem singliem. Publicitātes foto

13.02.2018 / Parmuziku.lv

Muzikālā apvienība MmD, pēc ilgāka pārtraukuma, ir laidusi klajā uzreiz divus singlus no topošā debijas albuma. Pirmo reiz ieskaņota dziesma arī krievu valodā “Ja ņe trus”, kuras pirmsākumi meklējami grupas darbības sākumposmā pirms 10 gadiem.

“Ja ņe trus” ir dziesma par drosmi atklāties. Dziesmas teksta un mūzikas autors ir grupas basģitārists Rūdolfs Bērziņš.

       Dziesma “Flower” ir pavasarīgs skaņdarbs, ierastajā MmD skanējumā, kurš radīts grupas radošajā nometnē gandrīz pirms diviem gadiem un nu ir gatavs klausītāja ausij. Mūzika/Teksts: R.Bērziņš/ O.Bērziņš, A.Strods. Dziesmu ieraksts veikts studijā “KS records” K.Šteinmaņa vadībā.

Zīmīgi, ka grupā ir atgriezies kādreizējais buņģieris Kristaps Zabrovskis un līdz ar to pamainījies arī MmD skanējums.

      Grupa  MmD  dibināta Darvinieku ciematiņā, netālu no Varakļāniem 2007.gadā. MmD ir saīsinājums no Mazie meža Dīvainīši. Puiši ir draugi jau no bērnības un tā(mazie meža dīvainīši) viņus sāka saukt skolasbiedri un paziņas, viņu, no laikabiedriem, atšķirīgo interešu dēļ. Laikam ejot, atrodot sevī mūziķu un dzejnieku talantus, nolēmām , ka tā arī sauksies mūsu muzikālā apvienība.

Grupā piedalās Oskars (vokāls, ģitāra) , Rūdolfs (bass) , Andris (Ģitāra, mandolīna, mutes ermoņikas, vokāls), Mārtiņš (čells) un Kristaps (bungas).

Abas dziesmas jau ir pieejamas lielākajās mūzikas straumēšanas platformās- Spotify, iTunes u.c.

https://www.facebook.com/MaziemezaDivainisi/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!