Projektam “Polar Pilots” jauna dziesma un video “1984”

Raksta attēls - Projektam “Polar Pilots” jauna dziesma un video “1984” Publicitātes foto

03.09.2020

Mūziķi Lauris Valters un Reinis Briģis, kuri darbojās kā Polar Pilots, piedāvā klausītājiem jau savu trešo singlu “1984”, kuram radīts arī īpašs video.

Paši mūziķi par dziesmu izsakās tā : “1984 ir Laura dzimšanas gads. Mēs esam 80-to gadu puikas un gribējām radīt kompozīciju par šo laiku, kad Latvija vēl bija PSRS sastāvā. Tolaik cilvēki pārvietojās ar žiguļiem, moskvičiem, klausījās “Zodiak” plates, populāra bija Mikrofona aptauja un pie veikaliem bieži garas rindas, lai gan veikalu plaukti bija tukši. Mēs, protams, to laiku atceramies maz, tāpēc varam pārspīlēt bērnības romantiku, kā jebkurš pieaugušais. Šis ir veltījums visiem mūsu vienaudžiem, 30-gadniekiem, kas atceras un spēj paironizēt par mūsu bērnības īpatnībām.

Video veidojis Valts Rinalds Bergmanis.

Polar Pilots 2019.gada vasarā pieteica sevi ar dziesmu “Magnēts”, savukārt šajā pavasarī klajā tika laista kompozīcija “Tam ir jābūt tepat”, Visas trīs dziesmas klausāmas gan Youtube, gan arī Spotify, iTunes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!