Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons nominantu paziņošana

Raksta attēls - Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons nominantu paziņošana Publicitātes foto

11.01.2016 / Parmuziku.lv

14. janvārī, plkst. 13:30, "BIBLIOTĒKA No1 Restorāns” notiks Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 nominantu paziņošana.

Latvijas producentu apvienības LaMPA apstipinātā žūrija 46 cilvēku sastāvā ir rūpīgi iepazinusies ar 2015. gadā izdotajiem un vērtēšanai iesniegtajiem ierakstiem  - 114 albumiem, 61 dziesmu, 57 video klipiem, 31 debitantu un 8 koncertierakstiem video formātā. Auditorfirma "Grant Thornton Baltic" ir saņēmusi žūrijas atzīmes 16 kategorijās un apkopojusi rezultātus, lai tos iesniegtu Zelta Mikrofons rīkotājiem svinīgai nominantu paziņošanai.

Ceremonijā tiks atklātas arī tās 10 labākās dziesmas, par kurām no 1.februāra būs iespēja nobalsot ikvienam tirdzniecības parka Alfa apmeklētājam. Alfa gada dziesma ir vienīgā nominācija, kuras ieguvēju nosaka nevis žūrija, bet paši klausītāji.

Mūziķus svarīgajā brīdī uzrunās Latvijas Kultūras ministre Dace Melbārde. Nomināciju pieciniekus atklās Zelta Mikrofons sadarbības partneri –  AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs, tirdzniecības parka Alfa direktore Liene Apine, LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, radio Star FM, Radio SWH un Radio Skonto pārstāvji, kā arī Zelta Mikrofons žūrijas priekšsēdētājs Aivars Hermanis un citi. Par cienastu rūpēsies ekselentais restorāns “BIBLIOTĒKA No1 Restorāns” un Spirits & Wine.  Labu garstāvokli nodrošinās ceremonijmeistars Andris Freidenfelds un priekšnesumus sniegs vairāki populāri un talantīgi mūziķi.

Zelta Mikrofons nominantu paziņošana tiks translēta tiešraidē www.skaties.lv un www.tvplay.lv

Iesniegto darbu sarakstu iespējams apskatīt http://zeltamikrofons.lv/iesniegsana , bet vairāk par mūziķiem un iesniegtajiem ierakstiem var uzzināt http://skaties.lv/izklaide/zelta-mikrofons/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!