Normunds Pauniņš publicē jaunu dziesmu un aicina uz koncertu

Raksta attēls - Normunds Pauniņš publicē jaunu dziesmu un aicina uz koncertu Publicitātes foto

15.10.2019

Mēnesi pirms sava jubilejas koncerta 2019. gada 7. novembrī VEF Kultūras pilī, dziedātājs Normunds Pauniņš iedziedājis jaunu dziesmu “Sapnis”, kuras autors ir Andris Lazdāns. Dziesmas ierakstā piedalās arī KODI HARPER, īstajā vārdā Matīss Nagle, kurš ir producējis instrumentālo daļu.

Dziesmas autors Andris Lazdāns, kurš kādreiz bijis labi zināms Rīgas deju mūzikas aprindās kā Dj Land, nāk no Latgales. Normundam Pauniņam ar viņu izveidojusies sadarbība, kad tika remikstēta grupas “Otra puse” dziesma “Rīga”. Šī ir pirmā reize, kad dziedātājs sadarbojas ar A. Lazdānu kā dziesmas autoru.

Tas man bija pārsteigums, ka Andris raksta arī dziesmas. Vēlētos izcelt arī vienu no aktuālākajiem šī brīža jaunajiem mūzikas producentiem – KODI HARPER, ar kuru strādājām pie “Sapņa” ieraksta. Man ir prieks, ka ir iespēja sadarboties ar jauniem un dauzsološiem talantiem. Es ceru, ka izveidosies ilgtermiņa sadarbība, jo pašlaik strādājam jau pie nākamajiem singliem,” min Normunds Pauniņš.

Dziesmas autors Andris Lazdāns par ideju, kā radās dziesma, stāsta: “Ko mums iesākt ar saviem sapņiem? Katram no mums tie ir jāizsapņo! Daudzi komponisti noteikti man neļaus samelot par to, ka nereti paši labākie gara darbi rodas sapņojot. Dziesmu rakstīšana miegā nav nekas neparasts. Spilgts piemērs tam ir leģendāro “The Beatles” līderu Pola Makartnija un Džona Lenona daiļrade, jo tieši sapņos tapa viņu dziesmas “Yesterday” un “Let it be”. Agrāk man šī parādība bija ļoti bieža. Miegā zemapziņa jau manā vietā bija sacerējusi melodiju, akordus un pat piemeklējusi dziesmu tekstus un norādījusi tembrus un salikumu. Atlika vien visu paturēt prātā un pamostoties, fiziski to visu izlikt pa pareizajiem plauktiem. Tieši šādā pašā veidā tapa dziesmas “Sapnis” piedziedājums. Savukārt pati melodija un dziesmas panti pie manis atnāca, dodoties mājup no tāla ceļa. Tajā brīdī pirms dažiem gadiem bija tāda kā iedvesma un motivācija visu beidzot salikt kopā. Man ir prieks, ka manis radītā dziesma uzrunāja producentu Kodi Harper un dziedātāju Normundu Pauniņu un ka tieši šādā salikumā tā sasniegs klausītājus.”

Līdz ar jaunās dziesmas “Sapnis” publicēšanu Normunds Pauniņš aicina uz jubilejas koncertu VEF Kultūras pilī, kur 7. novembrī uz vienas skatuves pulcēsies dziedātāja Normunda Pauniņa skatuves kolēģi un draugi, kas bijuši mūzikas ceļabiedri gadu gaitā – grupas “Otra puse” dalībnieki, dziedātājas Ieva Akurātere un Antra Stafecka, dziedātāji Aigars Grāvers un Aigars Krēsla, grupa “Piparmētra”, kā arī koris “Domino”. Koncerta režisors būs Viktors Runtulis.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu paradīzes vietnē www.bilesuparadize.lv un tirdzniecības vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!