Normunds Rutulis publisko savu jauno ierakstu

Raksta attēls - Normunds Rutulis publisko savu jauno ierakstu Publicitātes foto

03.06.2016 / Parmuziku.lv

Līdz ar jaunu mājas lapas dizainu Normunds Rutulis publisko savu jauno ierakstu, vasarīgi bezbēdīgu Jāņa Stībeļa dziesmu – 1-2-3!

Normunds Rutulis: “Dziesmas būtība jeb messidžs ir tieši pretējs tam, kā līdz šim esmu dzīvojis, pēc principa – neatliec uz rītdienu to, ko vari izdarīt šodien! Taču mūsdienu steidzīgajā laikmetā, iespējams, jādara tieši pretēji – nedari šodien to, ko vari izdarīt rīt! Varbūt tā ir pareizāk.”

Jānis Stībelis: “Pazīstot Normundu jau labu laiku, varu droši teikt - viņš ir gaišs, pozitīvs, vienmēr ar humoru un labu enerģiju apveltīts cilvēks, tāpēc man ne brīdi nebija šaubu, ka šī dziesma piestāvēs viņam. Ieraksta procesā es par to daudzkārt pārliecinājos un tapa skaidrs, ka mūs pašus šis skaņdarbs pozitīvi uzlādē. Milzīgs paldies visam mūziķu kolektīvam, kas bija iesaistīti ieraksta tapšanā.”

Dziesmas mūzikas, teksta autors, aranžētājs un muzikālais producents – Jānis Stībelis.

Producents – Normunds Rutulis

Dziesma ieskaņota Kristapa Krievkalna studijā, miksēta un māsterēta “Factory sounds studio” Ginta Stankeviča vadībā.

Ierakstā piedalījušies –

  • Oskars Sproģis – bass
  • Ēriks Upenieks – ģitāras
  • Katrīna Cīrule – piebalsis
  • Jānis Stībelis – taustiņi un piebalsis
  • Normunds Rutulis – piebalsis
  • Māris Jēkabsons – saksofons
  • Oskars Ozoliņš – trompete
  • Laura Rozenberga  – trombons

Singla vāciņa dizainu un videoklipu veidoja DVĪNES (māsas Anastasija un Jekaterina Drozdovičas). Operators – Ivars Veikša.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!