Spožākie Latvijas jaunās paaudzes mūziķi apvienojas grupā "Alaska Dreamers". Noklausies 1. singlu!

Raksta attēls - Spožākie Latvijas jaunās paaudzes mūziķi apvienojas grupā "Alaska Dreamers". Noklausies 1. singlu! Foto: Helēna Spridzāne

19.07.2016 / Parmuziku.lv

Ar debijas singlu "Rise", plašākai auditorijai sevi piesaka grupa "Alaska Dreamers". Singls dzīvajā skanējumā ikvienam būs baudāms ceturtdien, 21. jūlijā Kalnciema kvartālā.

"Alaska Dreamers" mūzika ir viegls sajaukums starp soul, r’n’b, post-rock, blūza, džeza un folka mūziku. Grupas muzikālais ceļojums sākās 2012.gadā kā radošs eksperiments starp basistu, komponistu Reini Ozoliņu un bundzinieku Rūdolfu Dankfeldu. Laikam ejot, lai pievienotu vairāk krāsas savam skanējumam, sastāvam pievienojās neatkārtojamā vokāla īpašniece Kristīne Prauliņa, pārvēršot duetu par trio. Šobrīd grupas sastāvā apvienojušies šī brīža spožākie Latvijas jaunās paaudzes mūziķi.

Sastāvā: Kristīne Prauliņa - vokāls, Reinis Ozoliņš - bass, Rūdolfs Dankfelds - bungas, Ritvars Garoza - klavieres, Mārcis Vasiļevskis - ģitāra, Jānis Ruņģis - ģitāra, Jānis Kalniņš – ģitāra, Oskars Ozoliņš – trompete, Kristaps Lubovs - saksofons, Nauris Strežs – trombons.

Grupai raksturīgs dvēselisks un pasaulīgs skanējums, personīga pieeja katram no saviem klausītājiem, katru uzrunājot un neatstājot vienaldzīgu. Ar radīto orģinālmūziku grupa līdz klausītājam vēlās nodot miera, bezrūpības un gaišuma sajūtu, uz brīdi liekot aizmirsties no ikdienišķajām rūpēm un ļaujoties muzikālajam piedzīvojumam.

Aizverot acis uzburt māju siltuma sajūtu ar vilnas zeķēm, sēžot pie kamīna ar lielu, siltas tējas krūzi rokās vai kur aizlidot dabas plašumā kopā ar vējiem, saules stariem un lietus lāsēm.

"Alaska Dreamers" skanējumam raksturīga vēlme dot labāko no sevis, mūziķu mijiedarbība un emociju dzirksteļošana līdz klausītājam nonāk dzīvas mūzikas veidā, košā emociju gammā.

Tuvākie koncerti:

  • 21. jūlijs, Kalnciema kvartāls, ieeja no plkst. 19:00 bez maksas
  • 22. jūlijs, Origo Summer Stage no plkst. 17:00, ieeja bez maksas
  • 23. jūlijs, Saules Festivāls, akustiskā programma

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!