Noskaties! Vektors, Auļi un Laima Jansone videoklipā!

Raksta attēls - Noskaties! Vektors, Auļi un Laima Jansone videoklipā! Publicitātes foto

03.08.2020

Tautas deju ansamblis “Vektors” sadarbībā ar koklētāju Laimu Jansoni un Bungu un dūdu mūzikas grupu “Auļi” izveidojis pārsteidzošu video klipu “Bez gaismiņas nedzīvošu”.

“Pavadīt sauli, kopā izdzīvot tumšāko laiku, rokās un sirdīs turēt gaismu un cerību, visbeidzot sagaidīt jaunu dienu - kaut kā jauna un gaiša sākumu”, tā par šo projektu saka radošā komanda, “trīs naktis pavadītas Ragaciema pludmalē, piedzīvoti saulrieti un saullēkti, mirkļi, kad viss satumst un siltumu var gūt vien līdzās esošajos cilvēkos un ugunī.”

Uguns, ūdens, zeme un gaiss – šīs četras stihijas kopā ar emocionālo un noskaņām bagāto Laimas Jansones un “Auļu” mūziku, rada maģisku, sajūtām piepildītu notikumu. “Īpaša nozīme piešķirta arī dzintaram – dārgakmenim, kas simbolizē uguni un mūžīgo enerģiju. Mēs to ņemam no jūras, rotājamies ar to, bet, kad pienāk laiks, dodam to atpakaļ, kā visu šajā dzīvē. Un tikai katra paša ziņā ir tas, vai savas dzīves laikā mēs pilnībā izmantojam sev dotās iespējas un lietām piešķiram pievienoto vērtību, vai izniekojam, nekad tā īsti pat nenovērtējot to, kas mums ir,” tā par “Bez gaismiņas nedzīvošu” saka TDA “Vektors” mākslinieciskā vadītāja D. Bārbale. 

Rīgas Tehniskās universitātes tautas deju ansamblis “Vektors” ir viens no vecākajiem ansambļiem Latvijā, kas meklē arvien jaunus un mūsdienīgus veidus latviešu skatuviskās tautas dejas attīstībā, augstā vērtē turot tradīciju un iepriekšējo paaudžu atstāto mantojumu. 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!