Notiks trīs dueta "Knit Wit" koncerti

Raksta attēls - Notiks trīs dueta "Knit Wit" koncerti Foto:Rihards Gēcis

11.02.2016 / Parmuziku.lv

"Knit Wit" veido saksofonists Toms Rudzinskis un beļģu bundzinieks Rafs Vertesens (Raf Vertessen), kuri, improvizējot ar savām zināšanām un dažādu instrumentu iespējām, rada eksperimentālu elektronisko mūziku.

Duetā Knit Wit ietvaros mūziķi Rīgā iespēlēs trīs koncertus: 11. februārī Kaņepes Kultūras centrā, 13. februārī Omes Briljanta istabā, bet 15. februārī Trompetē, un katrā no koncertiem klātesošie varēs izbaudīt jaunu ideju attīstības virzienu. Noslēgumā plānots Knit Wit idejas ierakstīt studijā.

 Attēlā: Rafs Vertesens, Foto:Rihards Gēcis

Mūziķi iepazinās 2010. gadā Nīderlandē – Toms spēlējis Rafa iestājeksāmenā Amsterdamas konservatorijā, bet vēlāk vairākus gadus viņi sadarbojušies dažādu muzikālo projektu ietvaros. Abi mūziķi beiguši Amsterdamas konservatorijas džeza nodaļu. Tomam Rudzinskim 2014. gadā iznāca debijas albums ABRA, bet Rafs Vertesens trio Sputnik3 sastāvā 2015. gadā izdevis albumu Orbits.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!