Oskars Deigelis piedāvā grupas “Opus Pro” hita kaverversiju

Raksta attēls - Oskars Deigelis piedāvā grupas “Opus Pro” hita kaverversiju Publicitātes foto

29.10.2020

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis, kurš šopavasar klajā laida savu ceturto studijas albumu “Kamēr esmu”, izdevis grupas “Opus Pro” dziesmas “Pēdējā pietura” kaverversiju. Šis ir jau otrais priekšvēstnesis no nākošgad gaidāmā EP.

Jauno dziesmas aranžiju dziedātājs veidojis kopā ar Jāni Narbutu no producentu apvienības “White Wide Production”. Singlam tapis arī videoklips, kura režisors ir pats Deigelis.

“Vēlos teikt lielu paldies, galvenokārt, autoriem Harijam Zariņam un Oļegam Andrejevam par fantastisku dziesmu, un atļauju to izpildīt jaunā skanējumā. Paldies arī Kasparam Kambaram par videoklipu, Marikai Taškānei par lielisku aktierspēli, kā arī neonija.lv par brīnišķīgo atmosfēru un viesmīlību,” – pauž Deigelis.

Mūziķis pazīstams arī kā tekstu autors, kurš radījis dziesmu vārdus tādiem izpildītājiem kā Samanta Tīna, Lauris Reiniks, Adriana Miglāne, Nikolajs Puzikovs, Rassell u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!