OZOLS pied. LINDA LEEN & rolands če - CĪŅA

Raksta attēls - OZOLS pied. LINDA LEEN & rolands če  - CĪŅA

20.01.2021

2021. gadā aprit 20 gadi kopš iznāca Ozola debijas albums “Cieņa un Mīlestība”.
Dziesma "Cīņa" bija un ir viena no galvenajiem "karoga nesējiem" Ozola debijas ierakstā.
Saistībā ar šo “jubilejas sezonu” Ozols plāno vairākas aktivitātes 2021. gada ietvaros un pagājušā gada nogalē šo dziesmu izpildīja īpašākā sastāvā kopā ar Lindu Leen un rolandu če.

Šis ir dzīvais ieraksts, kas tapis kopā ar Tomu Poišu, Ritvaru Garozu, Rūdolfu Daņilēviču, Kasparu Vizuli un Didzi Simanoviču.

Ozols: “Ir labi azpināties, to ka kāda daļa no maniem agrīniem ierakstiem dzīvo vēl šodien, un ir aktuāla arī 2021. gadā”.  2001. gadā pie šī ieraksta Ozols strādāja kopā ar Žaku  Bernartu.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība”, kā arī “Ausgtāk, Tālāk, Stiprāk” un piecas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!