Pasaulslaveni džeza mūziķi sniegs meistarklases Rīgā

Raksta attēls - Pasaulslaveni džeza mūziķi sniegs meistarklases Rīgā Attēlā: Laionels Luike, foto: Jimmy Katz

21.10.2016 / Parmuziku.lv

30. novembrī un 1. decembrī Rīgā notiks sesijas “Art of Riga Jazz” meistarklases - unikāla iespēja smelties zināšanas pie starptautiski atzītiem mūziķiem – britu pianista Bila Laurenca (Bill Laurance) un ASV ģitāras virtuoza Laionela Luikes (Lionel Loueke).

“Grammy” balvas ieguvējs, modernais taustiņinstrumentālists Bils Laurencs savā pieredzē dalīsies 30. novembrī plkst. 10:00 Latvijas Radio 1.studijā. Komponists, aranžētājs, producents, grupas “Snarky Puppy” ilggadējs dalībnieks, ierakstu studijas “Twenty Thousand” vadītājs un Londonas Laikmetīgās mūzikas institūta lektors. Izdevis trīs albumus, ar savu mūziku ieņemot pirmo pozīciju “iTunes Jazz Charts”. Šogad pretendē uz “MOBO Awards” balvu kategorijā “Best Jazz Act”.

Otrs “Art of Riga Jazz” viesis, kurš sniegs meistarklasi Latvijas Radio 1.studijā 1. decembrī plkst. 10:00, ir inovatīvais ģitārists Laionels Luike. Mākslinieka īpašais skanējums saistīts ar viņa rietumafrikāņu izcelsmi, kuras ietekme dzirdama unikālajā ģitārspēlē, dziedāšanā un frāzēšanā. Guvis atzinību par tradicionālās Āfrikas mūzikas un modernā džeza apvienošanu savā daiļradē. Luikem raksturīgi sarežģīti ritmi un perkusīva ģitārspēles tehnika.

Art of Riga Jazz” meistarklasēm aicināti pieteikties visu līmeņu mūziķi – no iesācējiem līdz profesionāļiem. Tā būs iespēja labāk izprast pieredzes bagāto pasniedzēju īpašo “balsi” un stilu, saņemt padomus instrumentu spēles tehnikā, uzdot jautājumus, uzzināt mūziķu noslēpumus un gūt iedvesmu.

 Cena par divām meistarklasēm - 20 eiro, par vienu - 15 eiro (PVN iekļauts cenā). Pieteikšanās un papildu informācija, rakstot uz e-pastu . Vairāk informācijas par “Art of Riga Jazz” – www.rigasritmi.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!