Norvēģu unikālākās balss īpašniece un modernās ģitārspēles viruozs uzstāsies Rīgā

Raksta attēls - Norvēģu unikālākās balss īpašniece un modernās ģitārspēles viruozs uzstāsies Rīgā Publicitātes foto

04.10.2016 / Parmuziku.lv

Grammy balvas laureāts Bils Laurencs , platīna diska ieguvēja Kristina Asbjorsnena un unikālas ģitārsspēles virtuozs Laionels Luike pirmo reizi uzstāsies Latvijā - no 30. novembra līdz 2. decembrim Latvijas Radio un Mūzikas namā Daile.

„Art Of Riga Jazz” mūzikas gardēžiem paredzēta koncertu sērija, programmā piedāvājot unikālus koncertus un meistarklases, ar māksliniekiem, kuri Latvijā līdz šim nav viesojušies. Pagājušajā gadā apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar Kristianu Skotu (Christian Scott) un Antonio Sančezu (Antonio Sanchez). Turpinot tradīcijas, arī šogad sagaidāmi ne mazāki muzikāli pārsteigumi.

Programmu 30. novembrī, Latvijas Radio 1. studijā, atklās „Grammy” balvas ieguvējs, Bils Laurencs (Bill Laurance) sniedzot meistarklasi un koncertu. Dēvēts par moderno ģēniju ar spēju mūsdienu modernajā laikmetā nezaudēt savas muzikālās kvalitātes. Bills Rīgā prezentēs savu jaunākā solo albuma „Aftersun” programmu, „Mūsdienu džeza pianists” – theguardian.com.

Leģendārā džeza pianista Herbija Henkoka (Herbie Hancock), par muzikālo gleznotāju nodēvētais Laionels Luike (Lionel Loueke). 1.decembrī, Mūzikas namā Daile, sniegs meistarklasi un uz skatuves kāps kopā ar diviem izciliem mūziķiem – Roberto Kečeto (Roberto Cechetto) - ģitāra, Našīts Veits (Nasheet Waits) – bungas. „Viņu radītā mūzika ir pievelkoša un neparedzama. Oriģinālās kompozīcijas sakausētas ar spontānām sajūtām un noskaņām.” – The New York Times.

Savukārt, par Norvēģu unikālākās balss īpašnieci dēvētā Kristina Asbjorsnena (Kristin Asbjørnsen) Rīgā viesosies 2. decembrī, Latvijas Radio 1. studijā. Pateicoties unikālajam un ekstravagantajam mūzikas stilam, saņēmusi starptautisku atzinību no mūzikas kritiķu un klausītāju puses. Albums „Wayfaring Stranger – A Spiritual Songbook” saņēmis platīna disku un „Spellemannprisen” (pielīdzināma Grammy apbalvojumam) balvu.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!