Podruga izdod jaunu singlu „So Long”

Raksta attēls - Podruga izdod jaunu singlu „So Long” Publicitātes foto

26.02.2021

Alternatīvā popa apvienība Podruga klausītājiem piedāvā noklausīties jaunāko singlu – sapņaino balādi „So Long”.

„So Long” ieskauj klausītāju sapņu pasaulē, kurā savijas viss ačgārnais. Podruga sev ierastās sintezatoru skaņas un deju grīdu ritmus nomaina uz ekspresīvām ģitārām un atmosfērisku skanējumu. Šķietami romantiski naivā noskaņa patiesībā vēsta par mīlestības tumšo pusi. „So Long” ir veltījums tiem, kuri, neatrodot savu īsto mīlestību, cenšas ar to samierināties paša izveidotā ilūziju pasaulē.

Singla ierakstu un producēšanu veicis Edvards Broders (The Bad Tones) „Red House” studijā Rīgā. Māsteringu veikusi Sāra Redžistere, Kimas Gordones grupas dalībniece un vairāku „Grammy” balvai nominētu ierakstu māsteringa inženiere.

Podruga ir: Alise Stefanoviča (vokāls, taustiņinstrumenti, flauta), Ričards Dauksts (ģitāra, taustiņinstrumenti), Jana Petkus (basģitāra) un Kārlis Lazdovskis (bungas). Līdz šim ir izdoti četri singli un minialbums „YPA!”, kā arī nospēlēti daudzi koncerti, tajā skaitā lielākajos Baltijas festivālos. Šobrīd Podruga strādā pie sava debijas studijas albuma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!