Positivus festivālā varēs labi paēst

Raksta attēls - Positivus festivālā varēs labi paēst Festivāla Positivus publicitātes foto

20.06.2016 / Parmuziku.lv

Positivus festivāls arī šovasar lutinās apmeklētājus ar plašu un daudzveidīgu ēdienu klāstu. Lai pasākumu baudīt netraucētu tukšs, kurkstošs vēders, par apmeklētāju apetīti parūpēsies vairāk nekā divdesmit ēdinātāji ar visdažādāko piedāvājumu, turklāt mieloties varēs četrās zonās – lielajā Positivus ēdināšanas zonā jeb Food Court, veselīga ēdiena oāzē Fresh Garden, ēdināšanas zonā Telšu pilsētiņā un treileru parkā.

Par daudzveidīgām, gardām un kvalitatīvām maltītēm Positivus festivālā trīs dienu garumā rūpēsies kā Latvijā labi zināmi restorāni un kafejnīcas, tā arī ēdinātāji no Lietuvas un Igaunijas. Plašajā piedāvājumā būs gan dažādas ātrās uzkodas, tostarp burgeri, picas un kebabi, gan svaigi grilēti gardumi, veselīgi un vitamīniem bagāti salāti un šobrīd tik populārie smūtiji. Sev piemērotu maltīti atradīs un paēduši būs gan pārliecināti gaļas ēdienu cienītāji, gan vegāni un pat svaigēdāji – padomāts būs par katru.

Lielajā ēdināšanas zonā varēs nobaudīt gan tradicionālo restorānu brīvdabas piedāvājumu, gan iepazīt Latvijas lauku labumus. Fresh Garden ēdināšanas zona patiks veģetāriešiem, vegāniem un svaigēdājiem, kā arī tiem, kuri vēlas pārliecināties, ka veselīgs var būt arī garšīgs. Treileru parkā piedāvātie ēdieni iepriecinās gastronomisko piedzīvojumu meklētājus, ļaujot noķert īstenu festivāla sajūtu. Savukārt telšu pilsētiņas ēdinātāji parūpēsies gan par sātīgām brokastīm, gan spēcinošām vakariņām pirms vakara koncertiem. Tie, kuru rīts nesākas bez kūpošas kafijas krūzes, Positivus festivālā varēs iegādāsties arī dienišķo latte vai cappuccino, ko pagatavos profesionāli kafijas baristas.

Neļaujies izsalkumam – uzlādējies festivālam ar pašām gardākajām maltītēm visas dienas garumā! Starp citu, ar visiem ēdinātājiem jau var iepazīties Positivus festivāla aplikācijā, bet par savu festivāla ēdienu, kā arī desmitgades dīdžeju, dziesmu, fanu utt. nobalsot Positivus desmitgades aptaujā!

Festivāla programma

Līdz ar šo ir izziņoti visi mākslinieki, kas uzstāsies uz abām Positivus galvenajām – Lattelecom un Nordea – skatuvēm, I Love You skatuves, Palladium, Red Bull Music Academy un Dabas skatuves. Līdz šim izziņoto vārdu vidū ir:

Ellie Goulding / M83. / Iggy Pop / Years & Years / Mark Ronson / Hot Chip / John Newman / Grimes / Air / Wolf Alice / Richard Hawley / Joss Stone / Latvijas Radio bigbends & Ralfs EILANDS: “CITS PAULS” / Mercury Rev / Charles Bradley & His Extraordinaires / Mike Skinner & Murkage present Tonga / DJ Craze / Oh Wonder / Seinabo Sey / San Fermin / C Duncan / Ho99o9 / Cigarettes After Sex / HÆLOS / Arthur Beatrice / The Very Best / The Japanese House / Liima / Postaal / Choir of Young Believers / 20syl & Mr. J. Medeiros present AllttA / Branko (Buraka Som Sistema) / Kamp! / Baio / Minor Victories / Sofi Tukker / JoyCut / Brothers Water / Blue House / Tonik Ensemble / HANA / NOËP / Super Besse / The Boondocks / Erki Pärnoja: Himmelbjerget / Markas Palubenka / The Roop / Daddy Was A Milkman / Alise Joste / Ozols / Dzelzs Vilks / Carnival Youth / Mielavs un Pārcēlāji / Skyforger / DaGamba / Satellites LV / Pienvedēja Piedzīvojumi / Rīgas Modes / Laika suns / Židrūns / Vladislavs Nastavševs / Irving Ark / Howling Owl / Bandmaster / Reiks / Kasetes / Singapūras Satīns / Kashuks / Tehnikums / The Pink Elephant / Chomsky Chess Club / Mionia / Ezeri / Starmetis / Gas of Latvia / Sūdi / Regīna / Transe Express cirks un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!