Praulienā notiks konkurss jaunajām grupām

Raksta attēls - Praulienā notiks konkurss jaunajām grupām Foto: pixabay.com

14.10.2016 / Parmuziku.lv

Svētdien, 23.oktobrī, Madonas novada Praulienas pagasta skolā norisināsies Jauno grupu konkurss „Praulienas ritmi – 2”

Sākotnēji „Praulienas ritmi” bija iecerēts kā festivāls, kurā labos skatuves apstākļos ir iespēja jaunajām grupām sevi parādīt muzikāli, kā arī satikties, iepazīties, diskutēt par mūziku ar domubiedriem.

Pērn festivālā piedalījās septiņi kolektīvi no tuvas un tālākas apkārtnes, kā arī Kurzemes, Zemgales un Rīgas. Šogad, pateicoties Madonas novada jauniešu idejām, latiņa tiek pacelta, tādēļ jauno grupu un ansambļu konkurss „Praulienas ritmi – 2” norisināsies jau otro gadu. Konkursu organizē Praulienas pagasta pašvaldība sadarbībā ar „Ģitāristu sesiju”. Pieteikumu ģeogrāfijai nav robežu, kapacitāte – 12 grupas!

Konkursu profesionāli vērtēs rokgrupas „Laime pilnīga” mūziķi, kuri uzstāsies pēc apbalvošanas ceremonijas.

Pēc konkursa būs iespēja piedalīties jubilejas „Ģitāristu sesijā”, kurā piecu dienu garumā notiks 22 meistarklases ģitāristiem, vokālistiem, bundziniekiem un koklētājiem. Sesijā notiek nodarbības grupās, vakaru koncertos uzstāsies grupa „Skyforger”, norisināsies jam session, paredzēts atpūtas brauciens uz Cesvaini un krāšņs noslēguma koncerts. Ja „Ģitāristu sesijā” piedalīsies visi konkursantu grupas mūziķi, tiks piemērota atlaide.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!