Projekts “Polar Pilots” saraksta dziesmu nākamajam ceļojumam

Raksta attēls - Projekts “Polar Pilots” saraksta dziesmu nākamajam ceļojumam

09.04.2021

Mūziķi Lauris Valters un Reinis Briģis, kuri darbojās kopā kā projekts Polar Pilots, piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu un video “Ceļojums tāls”.

Reinis Briģis par kompozīciju izsakās tā: ”Pirms globālās pandēmijas mums ar sievu bija ierasts vismaz divas reizes gadā aizbraukt ceļojumā uz ārvalstīm. Parasti uzķērām lēto aviobiļešu piedāvājumu un ar minimāliem ieguldījumiem neļāvām sev iesūnot ikdienā. Šī dziesma ir izveidota kā skaņu celiņš katra kaislīga ceļotāja nākamajam piedzīvojumam pēc pandēmijas beigām."

Ar dziesmas tekstu, ievijot īsto sajūtu vārdos, Polar Pilots ļoti palīdzēja Artūrs Jenots.

Polar Pilots sevi pieteica 2019. gada vasarā ar dziesmu “Magnēts”, pēc kā 2020.gadā tika izdoti divi singli “Tam ir jābūt tepat” un “1984”. Dziesmas dzirdamas Latvijas radio stacijās, kā arī klausāmas Spotify, Youtube, u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!