#QuarantineChallenge vieno vietējos mūziķus sociālajos tīklos

Raksta attēls - #QuarantineChallenge  vieno vietējos mūziķus sociālajos tīklos

18.03.2020

Šobrīd, kad valstī ir izsludināta arkārtas situācija, starp daudziem citiem ierobežojumiem, liels pārbaudījums tiek uzlikts tieši kultūras jomas darbiniekiem, tostarp mūziķiem! Praktiski visi pasākumi, koncerti un daudzas radošās darbības nevar notikt. Ieceres, kam mūziķi ir gatavojušies pusgadu vai pat gadu iepriekš ir jāatceļ. Tas noskaņojumu var padarīt visai drūmu!
Tomēr Latvijas mūziķi uztur možu garu viens otram un visiem mums - izaicinot viens otru sociālajos tīklos ar muzikāliem priekšnesumiem un aicinot sabiedrību palikt mājās šajā, visiem nozīmīgajā periodā!

15. martā ar ierakstu FB grupas Dagamba dalībnieks Valters Pūce aizsāka #QuarantineChallenge starp Latvijas mūziķiem, kurai pievienojas arvien vairāk dalībnieku. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!