Radio H2O aicina uz mājīgiem koncertvakariem - Stage H2O Cover Sessions

Raksta attēls - Radio H2O aicina uz mājīgiem koncertvakariem - Stage H2O Cover Sessions Publicitātes foto

13.01.2016 / Parmuziku.lv

Omulīgajā Radio H2O studijā turpmāk katru otro nedēļas nogali notiks koncerti, kuros mūziķi izpildīs pazīstamas dziesmas savās interpretācijās.

Par idejas rašanos Radio H2O īpašnieks Normunds teic šādi: “Izpildīt visiem sen pazīstamu dziesmu savā versijā vienmēr ir bijis labs veids kā pievērst sev uzmanību, pārsteidzot ar neierastu interpretējumu. Klausītāju uzmanība, jo īpaši ir vajadzīga jaunajiem mūziķiem un grupām, bet arī pieredzējuši izpildītāji dažkārt izpilda koverus, lai parādītu savas spējas vai lai gūtu prieku improvizējot.”

 

Stage H2O Cover Sessions būtība ir vienkārša, bet interesanta – vienā vakarā uzstājas trīs grupas vai solo mākslinieki, katrs izpilda 3 mūzikas pasaulē jau zināmas dziesmas un vienu savu orģinālkompozīciju. Mūzikas tematiku nosaka organizatori. Mākslinieku uzdevums ir šīs četras dziesmas savienot vienā, klausītājiem baudāmā, priekšnesumā.

Koncertsesijas ir bezmaksas un notiek Radio H2O studijā, šos koncertus apmeklēt var līdz 40 klausītājiem, kuriem iepriekš ir jāpaziņo par savu ierašanos. Par to kā tas notiek, vairāk var uzzināt Stage H2O facebook lapā.

Pirmais šī gada Stage H2O Cover Sessions pasākums notiks jau šajā sestdienā, 16. janvārī.

 

Tā kā apmeklētāju skaits ir ierobežots, tad Stage H2O Cover Sessions, interesenti varēs noskatīties videomateriālos un dzirdēt radio ēterā.

Savukārt ikviens mūziķis vai grupa ir aicināts pieteikties uzstāties šajās koncertsesijās. Pieteikt savu dalību var, aizpildot pieteikšanās anketu, kura ir atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!