Regeja noskaņās tiks aizvadīts trešais Stage H2O Cover Sessions koncertvakars

Raksta attēls - Regeja noskaņās tiks aizvadīts trešais Stage H2O Cover Sessions koncertvakars Publicitātes foto

09.02.2016 / Parmuziku.lv

13. februārī, Radio H2O studijā Boba Mārlija daiļradei tiks piešķirts jauns skanējums - Stage H2O Cover Sessions mākslinieki izpildīs savas kaverversijas leģendārā regeja mākslinieka dziesmām.

Siltos regeja ritmus, 13. februāra vakarā, Radio H2O studijā izpildīt šajā nedēļas nogalē tiek aicināti Riga Reggae muzikāli pieredzējušie kungi ar Horenu Stalbi priekšgalā, psihodēliskā blūzroka izpildītāji So Lucid Electric Feel un gurnus iekustinošā regeja un ska ritmos spēlējošā grupa 2tie.

Koncertesijas formāts saglabā jau tik ierasto veidolu – mākslinieki izpilda savas kaverversijas 3, vakara tematikā izvēlētā mūziķa, dziesmām un vienu savu oriģinālkompozīciju, cenšoties šīs četras dziesmas savīt kopā vienā, izjustā un baudāmā, priekšnesumā.

Koncertsesijas ir bezmaksas un notiek Radio H2O studijā, šos koncertus apmeklēt var līdz 40 klausītājiem, kuriem iepriekš ir jāpaziņo par savu ierašanos. Par to kā tas notiek, vairāk var uzzināt Stage H2O facebook lapā.

Ikviens mūziķis vai grupa ir aicināts pieteikties uzstāties šajās koncertsesijās. Pieteikt savu dalību var, aizpildot pieteikšanās anketu, kura ir atrodama šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!