Sestdien notiks otrā sērija šīs sezonas STAGE H2O koncertsesijām

Raksta attēls - Sestdien notiks otrā sērija šīs sezonas STAGE H2O koncertsesijām Publicitātes foto

28.01.2016

Jau šajā sestdienā, 30. janvārī, Radio H2O studijā notiks otrais šī gada STAGE H2O Cover Sessions koncertsesiju pasākums.

Šoreiz kāpt uz STAGE H2O Cover Sessions skatuves tiks dota iespēja tiem mūziķiem, kuru vārds plašākā sabiedrībā vēl nav tik atpazīstams. Tie ir - jaunā un apburošā Keita Bērziņa, ģitārists Jānis Runtulis no Ikšķiles un 2015. gadā izveidojusies jaunā grupa Telegrāfi.

30. janvāra koncertsesijas tematika būs veltīta leģendārajam angļu mūziķim Filam Kolinsam. Mūziķi izpildīs savas kaverversijas 3 Fila Kolinsa dziesmām un vienu savu oriģinālkompozīciju. Mākslinieku uzdevums ir šīs četras dziesmas savienot vienā, klausītājiem baudāmā, priekšnesumā.

 

Koncertsesijas ir bezmaksas un notiek Radio H2O studijā, šos koncertus apmeklēt var līdz 40 klausītājiem, kuriem iepriekš ir jāpaziņo par savu ierašanos. Par to kā tas notiek, vairāk var uzzināt Stage H2O facebook lapā.

 

Ikviens mūziķis vai grupa ir aicināts pieteikties uzstāties šajās koncertsesijās. Pieteikt savu dalību var, aizpildot pieteikšanās anketu, kura ir atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!