Radio NABA šonedēļ svinēs 14. dzimšanas dienu

Raksta attēls - Radio NABA šonedēļ svinēs 14. dzimšanas dienu

29.11.2016

Šonedēļ, Latvijas radio 6 - LU Radio NABA FM 95,8 ar krāšņu kultūras programmu svinēs savu 14. gadadienu. Tās ietvaros tiks atklāta jau par tradīciju kļuvusī ceļojošā fotoizstāde “14x14” un apbalvoti labāko darbu autori, izskanēs dzīvās mūzikas koncertprogramma radio ēterā, savukārt svinības noslēgsies ar svētku koncertu klubā NABAKLAB.

Dzimšanas dienas gaidās Radio NABA aicināja radošos prātus no skolām, augstskolām un birojiem piedalīties fotokonkursā “14x14”, lai atklātu savu interpretāciju par provakatīvo un matemātisko tēmu “Pī”. 25 labāko autoru apbalvošana un ceļojošās izstādes atklāšana notiks 30. novembrī mūzikas klubā NABAKLAB plkst. 18.00.  

Dzimšanas dienas svinības aizsāks dzīvās mūzikas koncertprogramma Radio NABA ēterā otrdien, 1. decembrī. Radio klausītājiem tiks piedāvāta svētku programma kopā ar Radio NABA personībām, mūzikas instruktoriem un Latvijas mūzikas grupām. Ar muzikāliem pārsteigumiem ēterā viesosies “MMMM”, “Dzidriņas megasistēma”, “Laika suns”, “Rāva”, “ Riga Reggae”, kā arī Jēkabs Nīmanis, Alise Joste un Riharda Bražinska projekts “UD”. Visā pasaulē šo notikumu varēs redzēt arī video tiešraidē interneta vietnē naba.lv.

Klātienē ar Radio NABA personībām varēs satikties 3. decembrī, sestdienā, kad radio dzimšanas dienas svinības ieskandinās mūzikas klubu NABAKLAB. Šajā vakarā par īpašu koncertu Radio NABA viesiem, draugiem un mūzikas cienītājiem parūpēsies grupa “Dzidriņas megasistēma”, Jēkabs Nīmanis, Andris Indāns sadarbībā ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru, kā arī par dejām rūpēsies DJ Kozmens ar NABARĪTS un Ģirts Šolis ar videodejām. Vakara gaitā būs sastopami vairums Radio NABA mūzikas instruktoru un sabiedroto. Vakara noslēgumā tiks prezentēs un visiem apmeklētājiem nodrošināts jaunais Radio NABA kalendārs 2017. gadam.

Aicinām sekot informācijai un aktivitātēm sociālajos medijos, un klausīties Radio NABA, jo svētku laikā programmu veidotāji būs parūpējušies arī par īpašiem konkursiem un aktivitātēm.

Seko līdzi: @radionaba un #NABAsvin14.

Latvijas radio 6 - Latvijas Universitātes radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī. Tā tapa ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. No 2015.gada februāra radio NABA var klausīties Rīgā un tās apkārtnē FM 95.8. Pasaulē to ir iespējams klausīties internetā - naba.lv/raida, Latvijas radio lapā, LSM portālā un mobilajās lietotnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!