Raimonds Vējonis jau trešajā ZZ Festivāla atklāšanā uzņem tradicionālo selfiju

Raksta attēls - Raimonds Vējonis jau trešajā ZZ Festivāla atklāšanā uzņem tradicionālo selfiju Publicitātes foto

28.05.2017 / Parmuziku.lv

27. maijā, Dzintaru un Majoru pludmalē ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dalību tika atklāts jau trešais ZZ Festivāls, kas pulcē tūkstošiem skolēnu, ģimeņu ar bērniem un aktīvu pilsētas iedzīvotāju. Prezidents kopā ar Jūrmalas domes priekšsēdētāju Ritu Sproģi, Tele2 valdes priekšsēdētāju Valdi Vancoviču un Renāru Zeltiņu atklāšanas brīdī uzņēma selfiju ar 5000 skolēniem, kuri festivāla laikā cīnīsies par kāroto uzvaru Zelta Zivtiņas čempionātā.

“Man ir patiess prieks redzēt šeit tik daudz aktīvu jauniešu ar degošām acīm un pilnus enerģijas. Un novēlu arī pieaugušajiem nezaudēt šo degsmi, nepalikt malā un izmantot iespējas, ko šodien visiem sniedz ZZ Festivāls un Jūrmalas Kūrorta svētki - izbaudiet šo dienu, pavadiet to kopā ar tuviniekiem un dalieties pozitīvās emocijās, kas sniegs spēkus nākamajiem panākumiem,” ZZ Festivāla dalībniekiem novēlēja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

ZZ Festivāls norisinās Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros Dzintaru un Majoru pludmalē. Visas dienas garumā piedāvājot izklaidi gan sportiskākiem un fiziski izturīgākiem dalībniekiem, gan radošajiem, gan arī tiem, kuriem vairāk patīk kustināt smadzenes un izzināt jaunas nozares.

Uz festivāla skatuves kāpa Transleiteris, Bekars, Chris Noah, Bandmaster un pasākuma kulminācijā visi klātesošie varēja dziedāt līdzi Carnival Youth - šobrīd populārākajai jauniešu grupai Latvijā.

Tomēr svarīgākais Zelta Zivtiņas Festivāla notikums iz ZZ Čempionāta fināls, kas pludmalē pulcē teju 180 labākās un erudītākās klases no visas Latvijas.

“Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu -  Zelta Zivtiņas Čempionāta - fināls ir īsti aktīvas un radošas atpūtas svētki visiem, kas Jūrmalā pulcē rekordlielu mērķtiecīgu, atraktīvu un erudītu jauniešu no visas Latvijas kopā ar savām ģimenēm un draugiem. Esmu gandarīts, ka nu jau vienpadsmit gadu laikā mums ir izdevies izaudzināt jaunu Latvijas paaudzi, mācot gan Latvijai, gan katram cilvēkam nozīmīgas vērtības - komandas darbu, cieņu, izturību un tiekšanos uz panākumiem -, lai sekmētu valsts un individuālo labklājību,” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

ZZ Festivālu atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017. gadā festivāls norisinās Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros ar Jūrmalas domes atbalstu. Plašāka informācija pieejama ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!