Regeja grupa "2tie" sarakstījuši dziesmu "Nauda"

Raksta attēls - Regeja grupa  "2tie" sarakstījuši dziesmu "Nauda" Publicitātes foto

07.12.2016 / Parmuziku.lv

Grupas "2tie" jaunā dziesma - "Nauda" stāsta par mūsdienu pasauli, kur nauda spēlē nevis galveno lomu, bet gandrīz vai vienīgo lomu, uz kuru visi tiecās.

Cilvēku prātos nauda ir ieņēmusi visu sapņu piepildījumu vietu, mums bieži vien liekas, ka, ja mums būtu nauda, tad viss būtu labi. Un tikai tad, kad viss ir iegūts, tad tiek saprasts, ka nauda nebūt tam visam nebija vajadzīga.

Arī šoreiz grupa cenšas izmainīt kaut ko pasaulē, liekot cilvēkiem uz brīdi apstāties un pārdomāt - kur es skrienu un kāpēc? Vai tas izdosies? To jāspriež Jums, bet skaidrs ir tas, ka šī dziesma netika izdota naudas pelnīšanas nolūkos, gluži tāpat kā visas iepriekšējās grupas 2tie dziesmas.

2tie izplata savus ierakstus bez maksas un uzskata, ka mākslai ir jābūt par brīvu.

2014. gadā grupa izdeva savu pirmo un pagaidām vienīgo albumu - "Zem asfalta ir pludmale", ko izlika internetā lejupielādei bez maksas.

Grupa "2tie" jau sesto gadu ir dzirdama Latvijas klubos spēlējam regeju. Grupā piedalās: Juris Mols - vokālists, tekstu un mūzikas autors, Signe Krūzmane - bass un bekvokāls, Ernests Zariņš - saksofons, Egils Leimanis - ģitāra, Jānis Začs - bungas, Evita Teberga - fagots.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!