Repa cīņu “371 Battle” trešās sezonas finālists ZEĻĢIS izdod dziesmu “Spēle”

Raksta attēls - Repa cīņu “371 Battle” trešās sezonas finālists ZEĻĢIS izdod dziesmu “Spēle” Publicitātes foto

26.04.2021

Ar jaunu dziesmu “Spēle” savu repa maratonu uzsāk ZEĻĢIS, plašākai publikai kļuvis zināms kā repa cīņu “371 Battle” trešās sezonas finālists.

Dziesmu “Spēle” raksturo tehnisks un ātrs reps, tā ieturēta repa cīņu (angl. Battle rap) tradīcijās ar agresīvu pieteikumu, sevis slavināšanu un apvainojumiem pretinieku virzienā.

“Šī ir sportiska provokācija “371 Battle” izskaņā. Ar dziesmu gribēju pateikt, ka esmu gatavs sevi ielikt repa kartē. Sacensība repā labi iederas,” atklāj jaunais hiphopa mākslinieks.

“Spēle” mūzikas producents ir Mickeen jeb “MCKN” no Valmieras, kas mūzikā darbojas vairāk nekā 7 gadus, sadarbojies ar duetu “Dvīnes”, veidojis remiksus grupām “Franco Franco”, “Double Faced Eals” u.c. Pirmā ZEĻĢA sadarbība ar producentu Mickeen aizsākās šī gada ziemā, kad kopīgi radīta dziesma “ ‘20”, kas ir arī pirmais singls no topošā debijas albuma, ko plānots izdod rudenī.

ZEĻĢIS, īstajā vārdā Jānis Zeļģis, ir reperis no Lēdmanes, kas savu darbību aizsāka pirms nepilniem diviem gadiem, taču lielāku atpazīstamību ieguva, piedaloties šī gada repa cīņās "371 Battle" un nokļūstot finālā. Izveidojis ierakstu studiju "Black Stage Audio", kur kopā ar domubiedriem aktīvi darbojas, pastāvīgi radot jaunas dziesmas, daloties muzikālajā pieredzē un idejās. Tieši šajā studijā nodibināta arī jauna repa apvienība "mid", kuras sastāvā ir trīs šī gada “371 Battle” finālisti - ZEĻĢIS, Goča un Ods. Visi iepazinās repa cīņās, un jau pēc pāris kopīgām sesijām studijā radās ideja par apvienības izveidi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!