Reperis ansis janvāri pavada ieslēdzies DDA HQ studijā

Raksta attēls - Reperis ansis janvāri pavada ieslēdzies DDA HQ studijā Foto: Pēteris Vīksna

12.01.2016 / Parmuziku.lv

ansis šo gadu iesāk ar savdabīgu un radošuma pilnu projektu - Projekts Mīnuss

Visa janvāra garumā, viens no zināmākajiem un aktīvākajiem Latvijas hiphopa kultūras darboņiem, reperis ansis, izdzīvo savdabīgu realitātes šovu - Projekts Mīnuss.

31 dienas garumā, viņš katru dienu veido bītus, kurus publicē savā Soundcloud profilā, un tiem ievadā, monologa veidā, izteic pārdomas par dažādām dzīves tēmām. Turklāt, lai šo visu padarītu interesantāku - ansis uzturas tikai Dirty Deal Audio HQ studijā, tādejādi pārbaudot sevi uz izdzīvošanas un mūzikas radīšanas saistību robežas.

Sekot līdzi ansis aktivitātēm, kā arī noklausīties viņa radošās pārdomas un muzikālo pašizpausmi var viņa Soundcloud lapā. Katru dienu šī lapa tiek papildināta ar jaunāko radīto Projekts Mīnuss skaņdarbu.

 

Visi Projekts Mīnuss laikā tapušos bītus var ekskluzīvi iegādāties.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!